Mix 2022. 03. 04.

Tajomný svet čarodejníc opäť ožíva. Vysloboďte sa z pevnosti a zachráňte obyvateľov Komárna!

Znie to absurdne? V komárňanskej pevnosti je všetko možné! Avšak nie je čas na prázdne slová, obyvatelia Komárna možno potrebujú práve vašu pomoc! Tajomný svet čarodejníc totiž opäť ožíva…

Nezisková organizácia Pro Castello Comaromiensi pripravila pre návštevníkov pevnosti v Komárne nevšedný zážitok. Fundovaný tím totiž vytvoril interaktívnu hru FORTReSscape. Ide o tzv. Escape room v priestoroch Kasárenskej budovy s tematikou komárňanských bosoriek. Podstatou hry je dostať sa z uzamknutej miestnosti, pričom cesta k východu vedie cez reťaz hádaniek.

Na vyslobodenie sa z miestnosti a záchranu mesta jednoznačne budete potrebovať nie len logické myslenie, ale aj ďalších hráčov (max 6), ktorí vám budú pomáhať pri jednotlivých úkonoch, kedy bude potrebná aj fyzická sila. Na útek z pevnosti si „vyhraďte“ 1 – 1,5 hodiny času, nezabudnite na teplé oblečenie, pohodlnú a pevnú obuv.

Jedinečné prevedenie

Ak ste už vyskúšali podobnú hru, tak viete, že skutočne ide o poriadnu zábavu. Avšak tvorcovia interaktívnej hry FORTReSscape sa postarali o to, aby išlo o jedinečný zážitok, ktorý návštevníci nenájdu nikde inde. Autentické priestory, dôkladne a pútavo premyslený príbeh a špičkové rekvizity sa postarajú o nevšedný program, ktorý sa stane pamätným pre každého člena vašej skupiny. Bojíte sa, že uviaznete v pevnosti? Ničoho sa nemusíte obávať. Nečakajú tam na vás žiadne strašidelné alebo hlučné prvky a v prípade, ak si nebudete vedieť s hrou poradiť, tak vám personál pomôže. “Ak je to potrebné, vedieme hráčov k východu s malou pomocou zvonku,”  hovorí riaditeľ pevnosti Andrej Ozimy.

Nevšedný darček

Stolové spoločenské hry na narodeniny a meniny sú už out! Zažite adrenalínovú hru na vlastnej koži a doprajte svojim blízkym jedinečný darček. Cena vstupného pre jednu hru je 45€ a pevnosť má v ponuke aj darčekové poukážky.

Máte odvahu zapliesť sa do sveta čarodejníc a stať sa hrdinom Komárna?

Rezervácia termínu a ďalšie informácie sú dostupné na telefónnom čísle +421 910 366 659 alebo na emailovej adrese pevnost.kn@gmail.com. Termín hry je odporúčané dohodnúť si najneskôr 5 dní vopred.