Región Dél-komárom 2024. 02. 20.

Tempo Karate SE v Komárome má za sebou veľké úspechy

O výsledkoch súťaže detí a dorastu hrdo referoval šéf zväzu majster Imre File, ktorý zdôraznil, že karatisti z maďarského Komáromu získali spolu 14 zlatých, 14 strieborných a takmer 30 bronzových medailí.

Klub na pretekoch reprezentovalo spolu 35 pretekárov, z ktorých viacerí excelovali v dvoch kategóriách. Majster zdôraznil, že do Komáromu si okrem medailí priviezli aj pohár, keďže Tempo Karate SE registrovalo na súťaž najviac pretekárov.

Napriek úspechom karatisti neodpočívajú, ale už začali s intenzívnou prípravou na blížiaci sa európsky šampionát. Na dennej báze neustále trénujú a zdokonaľujú svoju techniku, aby dosiahli vynikajúce výsledky na medzinárodnej scéne a podporili dobré meno mesta vo svete karate.

Komáromi Tempo Karate SE je už mnoho rokov kľúčovým hráčom v lokálnom a regionálnom karate živote. Združenie bolo založené v roku 1995 a odvtedy sa môže pochváliť neustále rastúcim počtom členov a vynikajúcimi športovými úspechmi.

Stredisko zväzu sa nachádza v Komárome a milovníkom karate v okolí ponúka výbornú príležitosť na precvičenie a rozvoj tohto športu. Tempo Karate SE nie je len športový klub, ale komunita, kde ľudia spolupracujú na dosiahnutí vynikajúcich výsledkov ako individuálne, tak aj ako tím.

Aktivity združenia sú široké a ponúkajú možnosti participácie pre všetky vekové kategórie. Od predškolského veku až po dospelých si každý môže nájsť ten najvhodnejší tréning a výzvy. Tréneri klubu sú vysoko kvalifikovaní a skúsení, odhodlaní pomáhať športovcom dosiahnuť ich potenciál a dosiahnuť ich ciele.

Tempo Karate SE sa úspešne zúčastňuje nielen miestnych súťaží, ale pravidelne reprezentuje Komárom na národných a medzinárodných súťažiach. Členovia klubu sa pravidelne zúčastňujú rôznych prestížnych podujatí, kde majú možnosť zmerať si sily s ostatnými súťažiacimi a dokázať svoj talent. K tomu všetkému klub pravidelne organizuje rôzne akcie, tábory a komunitné programy.

Viac informácií na Facebooku tu: DEN SHIN DOJO