Región Dél-komárom 2022. 05. 19.

Termálne kúpalisko Brigetio v Komárome otvorilo aj svoje vonkajšie priestory!

Aj napriek tomu, že oficiálne ešte nie je leto, tak vonkajšie teploty prinášajú skutočné letné horúčavy! Pri tejto príležitosti sa na leto chystá už aj Termálne kúpalisko Brigetio, ktoré otvorilo už aj vonkajšie bazény.

Výkonná riaditeľka Tímea Török Radics uviedla, že aj tento rok bude pripravených množstvo sprievodných programov. Pripravujú sa teda na júlový festival so známymi hosťami, hviezdami a veľkolepými produkciami. Okrem iného sa bude konať aj Deň zdravia a deň zdravia organizovaný spoločne s Maďarským červeným krížom, súčasťou ktorého bude bezplatné meranie krvného tlaku, meranie hladiny cukru v krvi a rôzne konzultácie a prednášky v oblasti zdravia.

„Každý rok sa snažíme spolupracovať s mestom, aby naši návštevníci ešte lepšie spoznali Komárom a miestne hodnoty. Na každom podujatí budú mať možnosť predstaviť sa okrem pracovníkov Múzea Györgya Klapku aj miestne kultúrne a športové spolky. Prvé tohtoročné podujatie sa uskutoční 29. mája. Pri príležitosti Dňa detí pripravujeme rozprávky, potápanie a ručné práce. Tí, ktorí prídu s dieťaťom, môžu v tento deň navštíviť kúpele za polovičnú cenu a tí do 14 rokov k nám môžu prísť zadarmo,“ informuje výkonná riaditeľka.

Zdroj: komarom.hu