Región Dél-komárom 2022. 02. 02.

Termálne kúpalisko Brigetio v Komárome ponúka bohatý zimný program

Zariadenie je pre návštevníkov otvorené aj počas zimy, keďže vnútorné priestory ponúkajú množstvo možností.

Konateľka kúpaliska Tímea Radics Török hovorí, že sa neustále kladie veľký dôraz na bezpečnosť hostí, priestory sú počas dňa neustále dezinfikované.

„Termálne kúpalisko je momentálne možné navštíviť aj bez certifikátu, prosíme hostí, aby v dopravných priestoroch a pri kúpe lístkov používali rúška,“ povedala Tímea Radics Török.

V rámci služieb bolo vybudovaných niekoľko priestorov, prerobila sa soľná miestnosť, ktorú môže využiť každý s platnou vstupenkou. Miestnosť sa odporúča hlavne na úľavu od dýchacích a alergických ťažkostí a 15-20 minútové posedenie v interiéri môže byť výborné na posilnenie imunitného systému.

Od konateľky sme sa dozvedeli, že okrem kúpania je mimoriadne veľký dopyt aj po saunovaní, a tak sa služba rozšírila o množstvo nových programových bodov.

Okrem bežných saunových seáns je od februára saunová časť kúpeľov otvorená aj v utorok a štvrtok.

„Seansy sú odlišné od bežnej sauny, pretože zatiaľ čo tá druhá poskytuje istý druh meditačného zážitku, seansy ponúkajú hudobno-zábavné programy pod vedením majstra,“ povedala Tímea Radics Török, ktorá dodala, že sauny sa budú konať prvýkrát 6. februára deň s hosťujúcim majstrom.

Aj v tomto roku sa návštevníci môžu tešiť na nočné kúpanie, najbližšie sa bude konať 12. februára. Hostia sú vítaní na podujatí od 20:30 do polnoci, k dispozícii budú bazény a samozrejme sauna.

Viac informácií nájdete TU.

Zdroj: komarom.hu