Kultúra 2011. 06. 25.

Tuning a Aquafest Komárno sa tento rok spojili

Tri dni áut, vody a žien 😉

Dve akcie sa spojili
Počas minulých rokov sa v Komárne na brehu Váhu konali dve samostatné jednodňové akcie Aquafest a Tuningový zraz. Minulý rok niekomu napadlo, spojiť obe akcie dovedna a vytvoriť tak 3 dňový fest plný pekných dievčat, vody, lodí a áut. Aqua Tuning Fest Komárno je svojim programom určený naozaj širokej verenosti, a to nie je žiadne klišé. Organizátori totiž mysleli naozaj na všetky vekové kategórie, celé rodiny a preto sa tu na brehu dvoch riek Váh a Dunaj nebude nudiť naozaj nikto.

Z oblasti vodných disciplín bude súťaž vodných skútrov, viacero zakotvených pekných lodí, jazda na “banáne”… Vyznavači áut zas dostanú k dispozícii úspešné sexi carwash, hlasitosti výfuku a súťaž o najkrajšie auto akcie.

 

3 dni na vode aj brehu
8. – 10. júla 2011 na návštevníkov čaká zaujímavý program ako napr.: koncerty zadarmo, programy pre deti, ukážky na vode aj brehu. Snaha je prilákať každého, kto by si chcel užívať vodné možnosti a tak isto aj možnosti ponúkané na brehu, rôzne atrakcie, obdivovanie krásnych áut, motoriek a lodí a ich predstavenia. Preto je kotvenie i stanovanie pre účastníkov celkom zadarmo po celý víkend.

Nenechajte ujsť nevídanú zábavu! Prijmite pozvanie. Buďte pri zrode tradície, nech sa Aquafest stane podujatím, ktoré bude v srdciach všetkých Komárňanov a návštevníkov akcie…

Viac info o akcii hľadajte na www.aquafestkn.sk a www.tuningfestkn.sk

Vyjadrite svoj názor