Mix 2021. 02. 26.

Účtovníctvo, právne poradenstvo a podpora na jednom mieste? V Komárne to je možné

Vo svete paragrafov nie je ťažké sa stratiť, najmä v prípade podnikania. Preto je dobré mať aj v tejto oblasti spoľahlivého partnera, ktorý dokáže dať odpoveď nielen na naše otázky, ale aj nájsť najlepšie riešenia pre naše podnikanie. Toto všetko vedia aj v kancelárii Shark kzm v Komárne, ktorá aj napriek tomu, že je známa ako účtovná kancelária, tak toho ponúka oveľa viac.

Kancelária Shark kzm vznikla v roku 2012, ich história skúseností avšak siaha do ešte neskorších čias. Členovia zohratého a profesionálneho tímu majú v kancelárii viac ako desaťročné skúsenosti z miest ako je napríklad daňový úrad, sociálna poisťovňa alebo z iných účtovných kancelárií. Na týchto znalostiach sú založené ich služby, ktoré sú známe svojou profesionalitou, ľudskosťou a promptným prístupom.

„Sme si vedomí toho, že pre majiteľov firiem môže byť svet legislatívy jedným veľkým bludiskom. Mnoho klientov zistí, že hoci podnikajú profesionálne, nevidia právnu súčasť veci, čo je úplne pochopiteľné. Práve pre toto sme založili našu kanceláriu. Klienta vezmeme za ruku a prevedieme ho týmto trochu neznámym svetom. Snažíme sa nadviazať vzťah so všetkými našimi zákazníkmi tak, aby keď k nám prídu, mali pocit, že idú do vlastnej kancelárie, uviedol jeden z majiteľov, Gergely Szalay, o základnej filozofii Shark kzm.

To, že účtovná kancelária Shark kzm prináša maximum zo svojho portfólia vôbec nie je prekvapivé. To avšak môže byť prekvapujúce, že kancelária ponúka aj právne poradenstvo, dokonca má vlastných právnikov.

„Našou hlavnou činnosťou je vedenie účtovníctva, čo kancelária spĺňa v plnej miere. Či už je to založenie spoločnosti, mzdové účtovníctvo, nahlásenie zahraničných pracovníkov alebo povinností v oblasti sociálneho alebo zdravotného poistenia. Okrem toho, ak má náš klient nejaké právne problémy, môžeme mu okamžite pomôcť. Neposielame ho k právnikom, môžeme ponúknuť riešenie na mieste, pretože na všetky právne otázky odpovedajú naši vlastní právnici, ktorí sú k dispozícii skutočne 24 hodín denne. Snažíme sa, aby bolo podnikanie zákazníkom čo najpríjemnejšie, aby nemuseli riešiť nič iné, len to, čomu najlepšie rozumejú. Preto my nerobíme iba to, čo robí účtovník, ale aj oveľa viac,“ uviedol Gergely Szalay o službách kancelárie.

Ďalšou zvláštnosťou Shark kzm je, že sa nešpecializujú len na konkrétnu oblasť, takže všetky druhy podnikania sú vítané s otvorenou náručou. Okrem spoločností sa navyše venujú aj súkromným podnikateľom a jednotlivcom. Zamestnanci kancelárie majú okrem iného akúsi poradenskú úlohu a neustále sa snažia svojich klientov upozorniť na nové dostupné granty a výberové konania.

„Neustále hľadáme optimálne riešenia a nové príležitosti pre našich zákazníkov. Poradíme nielen v tom, že ako problém vyriešiť, ale uvedieme aj alternatívy, ako to urobiť inak. Sme tiež informovaní o dotáciách. V súčasnosti je najaktuálnejšia podpora kvôli epidémii COVID-19, v súvislosti s ktorou sa staráme o našich zákazníkov,“ dodal Zoltán Hegedűs, ďalší majiteľ spoločnosti Shark kzm.

Pokiaľ ide o ďalšie služby spoločnosti Shark kzm, jednoznačne stojí za to navštíviť ich kanceláriu v budove Trendu (Tržničné námestie 4810, Komárno) alebo sa opýtať na Facebooku alebo na telefónnych číslách: 0905290708 – Kristína Hradilová, 0905941832 – Gergely Szalay.