Mesto 2019. 06. 06.

Ukáž nám svoju predzáhradku a vyhraj až 300€

Staráte sa o svoju predzáhradku pri schodišti a chceli by ste sa s ňou pochváliť? Teraz je na to ten správny čas! Okrem komplimentov a „lajkov“ na Facebooku totiž môžete získať aj pekné finančné výhry.

Občianske združenie Za Vedomé Komárno vyhlásilo súťaž o najkrajšiu predzáhradku na sídliskách. Pre výhercov spolu so sponzormi pripravili finančnú výhru v celkovej hodnote až 600€. Zapojiť sa môžete jednotlivo alebo v skupinkách so svojimi „parťákmi“ záhradkármi. Do súťaže, samozrejme, môžete zapojiť aj svojich starších susedov alebo starých rodičov, ktorým by sa tiež mohla zísť vaša pomoc práve pri zaregistrovaní do súťaže. Finančnej odmene sa tak poteší celé schodište, vďaka čomu budete môcť svoju záhradku ďalej zveľaďovať.

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné zaslanie fotky predzáhradky, názov ulice a číslo domu a meno súťažiaceho. Tieto údaje môžete posielať do správy na Facebookovej skupine Za vedomé Komárno – Tudatos Komáromért alebo na emailovú adresu zavedomekn@gmail.com.

Ešte ste nezačali zo záhradkárčením? Žiadny problém. Fotky môžete totiž posielať do konca júla, takže priestor na nákup záhradkárskych potrieb a svoju kreativitu ešte stále môžete využiť. Poslané fotky sa vyzbierajú do spoločného albumu, kde do konca augusta prebehne „lajkovacia“ súťaž, vďaka ktorej sa rozhodne, ktoré zo záhradiek sa dostanú do top 10. Prvých troch výhercov vyberie odborná porota, ktorá ocení výhercov nasledovne:

1. cena 300€,

2. cena 200€

3. cena 100€

Sponzormi súťaže sú: Klapka restaurant, Pekáreň F&K s.r.o., Potraviny Bauring a AhojSzia.

Súťažiacim prajeme veľa šťastných chvíľ v záhradke a „lajkov“ na fotky. Okrem toho veríme, že aj vďaka tomuto projektu ulice Komárna oživia kvetinové záhradky, ktoré sa stanú každodennou súčasťou mesta a pravidelným rituálom pre ich obyvateľov.

Zdroj foto: sziakomarom.sk