Región 2020. 09. 16.

V Hurbanove bude mať premiéru Hurban market. Tešiť sa môžete na miestne produkty i kultúrny zážitok

Rôzne trhy, koncerty a SWAPy sa v poslednom čase tešia veľkej obľube v rôznych kútoch Slovenska. Rovnako to je aj v neďalekom Hurbanove, kde sa tradičný predaj lokálnych produktov rozhodli okoreniť rôznymi akciami. Na toto kultúrne osvieženie sa môžete tešiť už v túto nedeľu.

Nakoľko má kultúra a predaj miestnych produktov svoje miesto aj v Hurbanove, tak túto nedeľu, 20. septembra, sa bude konať Hurban market. Na mieste sa budú prezentovať rôzni lokálni predajcovia s ponukou od kozmetiky, dekorácií a šperkov, až po dobroty v podobe ovocia, džemov, semiačok a vína.

Na mieste sa bude konať aj sprievodný program v podobe koncertu, burzy kníh a vinylov, fotografickej výstavy, ochutnávky kávy a tvorivé dielne. Novinkou tiež bude aj SWAP, teda výmena oblečenia alebo iných predmetov s ostatnými účastníkmi trhu.

Počas akcie bude vyhradené miesto pre vchod a východ a počet návštevníkov je obmedzený na 1000. Organizátori prosia tiež o dodržanie hygienických opatrení. Presný zoznam predávajúcich a viac informácií nájdete na Facebookovej udalosti Hurban market.

Zdroj: Hurban market