Mesto 2017. 06. 08.

V Komárne otvorí brány prvotriedne fitness centrum HAMMER GYM

Najväčší v širokom okolí! Komárňania môžu cvičiť tak, ako nikdy doteraz. V modernej administratívnej budove BC1 na Bratislavskej ceste otvorí svoje brány HAMMER GYM!

„Hammer Gym bude rozlohou najväčšie fitness centrum v Komárne. Vďaka rozľahlým priestorom ponúkneme cvičencom ozaj široký výber strojov a pohodlie, ako nikto iný,“ vysvetľuje prednosti nového fitness centra jeho majiteľ Roman Halmo. On sám cvičí v rôznych posilňovniach už takmer dva roky a na vlastnej koži pocítil viaceré nedostatky súčasnej ponuky. „Chceme ukázať, že sa dá dosiahnuť vyšší štandard aj v našom meste,“ vraví.

Jeho fitness centrum odštartuje svoj príbeh v sobotu 10. júna o 15:00. Do jeho priestorov v administratívnej budove BC1 sú pozvaní aj zástupcovia popredných značiek z fitness prostredia. Nepôjde totiž v žiadnom prípade o gym s druhotriednymi hotelovými či dokonca repasovanými strojmi, všetko to budú prvotriedne „mašiny“ značiek Hammer Strenght a Lifefitness. Či už na silové cvičenie, alebo na kardio tréningy. „To, čo inde nemajú, sú napríklad pohyblivé schody, ktoré sú v zahraničí veľmi populárne na kardio tréningy,“ vysvetľuje majiteľ R. Halmo. K tomu všetkému tu bude do mesiaca možnosť trénovať aj box.

Okrem zástupcov spoločností Hammer Strenght podporí nový „gym“ aj firma Weider, ktorá sem dodáva širokú paletu výživových doplnkov. Nebudú chýbať samozrejme ani zástupcovia jedinečného časopisu MUSCLE&FITNESS. „Otvorenia sa zúčastnia aj známi slovenskí kulturisti a bikini fitnessky. Našim prvým zákazníkom odovzdajú cenné skúsenosti a rady do ďalšieho tréningového procesu,“ približuje program otváracieho dňa R. Halmo.

Veľkou výhodou Hammer Gymu bude možnosť bezplatného parkovania a bezprostredná poloha reštaurácie, ktorá bude mať v ponuke vždy aj fitness menu. Vo vzdialenosti len pár krokov dokonca nájdete aj prevádzku kryokomory. „V tunajšej autoumyvárni vám napríklad môžu vyčistiť auto, kým vy cvičíte,“ dodáva majiteľ. Prvotriedne fitness centrum disponuje aj barom, kde sa budú môcť cvičenci osvieži.

Posilňovňa Hammer Gym ponúka všetkým záujemcom uvádzaciu akciu, počas ktorej stačí vyplniť rýchly formulár a prvý vstup máte zdarma. Bežné ceny sú 4 eurá za jeden vstup, 35 eur za 10 vstupov, mesačnú permanentku si môžete kúpiť za 40 eur a ročná stojí iba 400 eur. „K dispozícii budú vždy aj profesionálni tréneri, ktorí sú pripravení poradiť s cvičením či výživou potrebnou pre dosiahnutie dobrých výsledkov,“ uzatvára Roman Halmo.

Adresa: Bratislavská cesta, Komárno
Facebook stránka: Facebook.com/pg/hammer.gym.komarno
Tel. kontakt: 0905 835 836
E-mail: hammer.gym.kn@gmail.com