Mesto 2013. 10. 01.

V Komárne vyrastá nové obchodné centrum Seko Center

V blízkosti centra mesta Komárno rozbehli slovenskí investori výstavbu nového obchodného centra Seko Center. Podľa ich predstáv dostane nakupovanie v Komárne novú podobu. Výška investície je 2,5 milióna eur. Predajná plocha dosiahne 2700 štvorcových metrov, ktorých súčasťou budú predajňa elektroniky, ponuka najrôznejších služieb, spotrebného tovaru, kaviareň, reštaurácia a viacero iných prevádzok.

Nachádzať sa tam bude aj podzemná garáž. TASR informoval Tomáš Hodúr, konateľ firmy Com-Klima, ktorá je spoluinvestorom obchodného centra (OC).

seko-center

Investormi nového OC sú slovenské spoločnosti Šeko Shop a Com-Klima, výstavba sa začala na prelome apríla a mája. V súčasnosti už stojí hrubá stavba obchodného centra. „V týchto dňoch hľadáme nájomníkov obchodných, komerčných, ako aj skladových priestorov. Oslovujeme širokú škálu obchodníkov, chceme priniesť nový komfort pre nakupovanie v Komárne,“ uviedol Hodúr. Prví zákazníci budú mať podľa jeho slov možnosť prejsť sa novým obchodným centrom v prvom kvartáli budúceho roka.

TEXT: TASR