Región Dél-komárom 2023. 01. 25.

V Komárome sa bude konať tematická prehliadka na Svetový deň turistických sprievodcov

V sobotu 18. februára bude možnosť zúčastniť sa zaujímavého, historicko-kultúrneho programu v maďarskom Komárome.

„Stretnutie sa uskutoční pred kanceláriou Tourinform v maďarskom Komárome, na Igmándi út 2. Odtiaľ sa po návšteve Hviezdicovej pevnosti a pevnosti Monostori vyberieme na prechádzku do centra slovenského Komárna. Záujemcovia sa môžu zúčastniť komentovanej prehliadky s pomocou našich sprievodcov, ktorí spoznajú dve najväčšie časti  pevnostného systému. Na konci prehliadky sa prejdeme po pešej zóne Komárna, môžete ochutnať každý kúsok našej histórie,“ – povedal Tamás Proczeller, vedúci kancelárie Tourinform.

Doplňujúce informácie:

Účastníci zájazdu sa medzi miestami prepravujú autobusom. V prípade väčšieho počtu účastníkov (nad 30 osôb) sa vytvárajú skupiny, ktoré budú mať svojho vedúceho, ktorý bude skupiny viesť na určených miestach.

Maximálny počet účastníkov: 100

Miesto stretnutia: kancelária Tourinform 2900, Komárom, Igmándska cesta 2.

Prehliadka začína a končí v kancelárii Tourinform v Komárome.

Prehliadky sa môžete zúčastniť len s vopred zakúpenou vstupenkou. Vstupenku na zájazd si môžete zakúpiť v kancelárii Tourinform v meste Komárom alebo po registrácii na stránke iranykomarom.hu. Na zájazd je možné sa prihlásiť osobne alebo telefonicky v kancelárii Tourinform v Komárome, alebo online na iranykomarom.hu. Organizátori budú odpovedať na online prihlášky e-mailom a telefonicky. Online formulár žiadosti je potrebné vyplniť.

Na základe poskytnutých osobných údajov zasiela Tourinform požiadavku na poplatok.

Po zaplatení vstupenky bude vstupenka zaslaná na uvedenú e-mailovú adresu, ktorú je potrebné predložiť na mieste konania.

Uplatnená vstupenka zahŕňa cestovanie medzi miestami, vstup do pevností so sprievodcom a prechádzku po Komárne.

Zdroj: komarom.hu