Mesto 2022. 10. 03.

Vážení Komárňania! Drahí priatelia!

Práca poslanca mestského zastupiteľstva ma podnietila vidieť možnosti mesta čoraz dôkladnejšie a hlbšie. Stretla som sa s množstvom nevyužitých príležitostí. Som si vedomá toho, že tieto úlohy sa nedajú riešiť spoza stola. Som si tiež vedomá toho, že sami nemôžete obstáť.

V uplynulom období som uvažovala, či je nás dosť, čo zmýšľame podobne: že Komárno si zaslúži viac, že ​​mu treba dať nový impulz, aby sa možnosti premenili na plány a potom na rozvoj. Chcela som poznať Vaše myšlienky, Vaše potreby, Vaše ťažkosti, bola som zvedavá na Vaše riešenia. Z tohto dôvodu som vyšla do ulíc a usilovala sa o osobné stretnutia. More sťažností, ktoré sa ku mne valí z ulíc, vďačné pohľady, srdečné privítania ma teraz motivujú sprostredkovať a vyjadriť skutočné problémy obyvateľov Komárna.

Je pre mňa upokojujúce, je nás dosť k tomu, aby sme sa aktívne pričinili na formovaní budúcnosti Komárna. Náš tím má 25 kandidátov na poslancov, čo znamená, že vieme obsadiť každé jedno kreslo mestského zastupiteľstva. Po dôkladnom zvážení sa uchádzam o primátorské kreslo s podporou dôveryhodného odborného tímu.

Ešte raz vám ďakujem a cítim sa veľmi poctená množstvom povzbudzujúcich odkazov, ktoré sa ku mne dostali v posledných týždňoch. Nový impulz je nutný! Aby to nebol len príjemný sen, potrebujeme Vás, Komárňanov. Vás, ktorí si želáte žiť v živom, rozvíjajúcom sa meste! Sme na to pripravení! Všetko pre Komárno, všetko pre Vás, všetko s Vami, ale nič bez Vás!

Podporte prosím kandidátov na poslancov Aliancie! Podporte nás vo voľbách 29. októbra!

Ildikó Bauer
kandidátka na post primátora