Mix 2022. 04. 04.

Veľkonočná tvorivá dielňa v Súkromnej základnej umeleckej škole Sylvie Czafrangóovej

Veľká noc je za rohom a to si veru vyžaduje výnimočnú pozornosť! Maľované vajíčka, prúty pre šibačov a rôzne domáce dekorácie sú súčasťou tohto sviatku už od nepamäti a inak tomu nie je ani teraz. Zapojte do výroby symbolov jari aj svoje detičky a navštívte tvorivý kurz, vďaka ktorému si možno obľúbite nie len čaro tvorivých dielničiek, ale aj jednotlivých hudobných nástrojov, spevu či rôznych druhov tanca!

Zapojiť deti do kreatívnych aktivít nikdy nie je na škodu a teraz je na to jedinečná možnosť v Súkromnej základnej umeleckej škole Sylvie Czafrangóovej! Vďaka akcii s názvom Veľkonočná tvorivá dielňa sa návštevníci môžu tešiť na bohatú paletu výtvarných činností ako napríklad výrobu ozdobných vencov, zdobenie vajíčok, hrnčiarstvo, keramiku, dekupáž alebo maľovanie tváre.

Okrem tvorivej dielne bude možnosť nahliadnuť aj do jednotlivých odborov, ktoré je možné na škole študovať. Z hudobných činností a hudobných nástrojov to je gitara, klavír, husle, zobcová flauta, citara a spev. Predstavia sa aj tanečné aktivity ako ľudový tanec, spoločenské tance, balet, moderný tanec a jazz.

Kedy? V sobotu 9. apríla 2022 od 14:00 do 18:00 na Nádvorí Európy 18 a 40 v Komárne. Viac informácií: +421944235432, email: szusart@gmail.com, www.szusart.sk

Organizátori sa tešia na malých i veľkých návštevníkov, ktorí by chceli okresať svoje kreatívne vlohy.