Mesto 2022. 06. 28.

VIDEO: Rýchlo a zbesilo v Komárne. Policajti naháňali podozrivého motorkára

Motorkár sa v nočných hodinách dal na útek pred policajtmi. Podľa svedkov, ktorí zachytili naháňačku z blízkeho bytového domu bol motorkár na základe slov policajtov „známa firma„.

Policajná hliadka z komárňanského Obvodného oddelenia PZ pri hliadkovej službe spozorovala krátko po jednej hodine v noci vodiča motocykla, ktorý pri odbočovaní nedával znamenie o zmene smeru jazdy. Keď spozoroval policajné auto začal mestom unikať, pričom miestami jazdil aj po chodníkoch.

„Pri kruhovej križovatke sv. Cyrila a Metoda narazil do obrubníka, spadol z motocykla a začal utekať. Keď ho policajti dobehli a zadržali, vyzvali ho k predloženiu dokladov. Následne zistili aj jednu z príčin úteku motocyklistu. Od júla minulého roka mal uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá na 2 roky. Druhou príčinou boli vrecúška a striekačky s podozrivou látkou, ktoré putovali na expertízne skúmanie. Polícia v Komárne vec vyšetruje ako prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia a drogovú trestnú činnosť,“ informuje Polícia SR – Nitriansky kraj 

Zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj