Kultúra 2011. 10. 25.

Viktor Király na MISS LOOK 2011!

Víťaz Megasztár povedal svoje áno MISS LOOK 2011.
17. decembra sa na pódium postaví aj ‘kráľ’ štvrtej série populárnej speváckej šou v Maďarsku!

Viktor Király sa narodil 29. marca 1984 v New Yorku. S rodinou žili v USA do jeho 16 rokov. V roku 1999 na požiadanie matky sa presťahovali naspäť do Maďarska. Plánovali, že zostanú len jeden rok, ale nakoniec si natoľko obľúbili tamojší život, že tam rodina ostala nastálo.

V roku 2008 sa prihlásil do 4. série Megasztár, kde aj zvíťazil. V roku 2009 vydal svoju prvú platňu pod názvom Király Viktor, ktorej predchádzalo veľké očakávanie nielen fanúšikov, ale aj kritikov. Z albumu sa ako prvá dostala do rádií pesnička pod názvom „Forgószél“, ktorá sa stala jedným z najväčším hitom vtedajšej domácej scény. V roku 2010 natočil svoj druhý videoklip z pesničky „Ha arra indulsz“. Vlani v decembri vydal svoju druhú samostatnú platňu s názvom „Solo“, na ktorej nájdeme 10 nových pesničiek v anglickom jazyku, medzi inými aj úspešnú titulnú skladbu „Solo“. Pesnička a aj z nej natočený videoklip získal prvé miesto vo všetkých hlavných hitparádach. V tomto roku 2011 natočil ďalší videoklip z mladistvej, ľahkej pesničky „Crazy“.

Súťažou krásy MISS LOKK 2011 vás bude sprevádzať herec Géza Benkő. Hviezdou večera bude aj Kati Wolf, účastníčka pesničkovej súťaže Eurovízia 2011. Jej aktuálnou pesničkou je singel „Vár a holnap“, a prednedávnom začala svoje koncertné turné po Maďarsku.

Každá zúčastnená finálového večera si domov odnesie večerné šaty, oblečenie na voľný čas, plavky, ktoré dostala na tento večer a svoj kozmetický balíček. Hlavnou cenou súťaže MISS LOOK 2011 je exkluzívne fotografovanie v Benátkach pre titulnú stránku magazínu LOOK, notebook svetovej značky a nádherný šperk.

Dievčatá umiestnené na stupni víťazov a Miss Sympatia dostanú jednu z nasledovných cien: značkový prehrávač MP3, digitálny rám na fotografie, fotenie Cover Girl na titulnú a vnútorné stránky magazínu LOOK, značkový sušič na vlasy, epilátor, kulma na vlasy, stravné poukážky do vychytenej jedálne, rôzne pernamentky (fitness, kaderník a solárium) a rozmaznávajúci wellnes víkend.

Súťaž krásy MISS LOOK 2011 s veľkolepým a mladistvým vzhľadom v sobotu, 17. decembra o 19. hodine v komárňanskom Jókaiho divadle. Ďaľšie informácie a prihlášky nájdete na webe www.lookmagazine.sk!

Vyjadrite svoj názor