Šport 2014. 03. 02.

VK Spartak Komárno krok od play-off

Komárňanskí volejbalisti v sobotu večer v 8. kole 2. časti extraligy v skupine o 7.-9. miesto odohrali úspešný odvetný zápas na palubovke VKM Stará Ľubovňa.

Domáci tím sklamal svojim výkonom. Hneď od začiatku zápasu robili domáci veľa chýb a stále sa na súpera len doťahovali až napokon prvý set prehrali. V druhom pokračovali v nevýraznom výkone. Na konci vyrovnaného setu urobili domáci fatálne chyby a Komárňania vyhrávali 2:0. V treťom sete Ľubovňania úplne rezignovali a svojim výkonom sklamali nielen trénera, ale aj divákov, ktorí hromadne opúšťali halu.

„V kútiku duše som veril, že dokážeme vyhrať. Chlapci boli cez týždeň takí uvoľnenejší. Povedali sme si, že nemáme čo stratiť, tak ideme zabojovať. Chlapci podali perfektný, zodpovedný výkon. Veľmi ma teší, že vyhrali tento zápas a hlavne to, že za tri body“ – povedal po zápase Edmund Németh, tréner Komárna.

VKM Stará Ľubovňa – VK Spartak Komárno    0:3   (-21, -24, -14)

Termín ďalšieho zápasu VK Spartak Komárno ešte nie je určený.

(zdroj: svf.sk, ilustračné foto facebook VK)