Šport 2015. 01. 19.

VOLEJ: Vezieme si cenné body z Myjavy!

Veľmi dôležité víťazstvo zaznamenali naši volejbalisti uplynulú sobotu v Myjave, kde tak mierne odčinili krutú domácu prehru s Prievidzou. Udržali sme si tak výborné druhé miesto pred ďalšími bojmi.

TJ Spartak Myjava – Spartak VKP Komárno 1:3 (18:25, 28:30, 25:23, 20:25)
110 min, rozhodovali: B. Kováč a Juráček

Prvý set bol vyrovnaný len do jeho polovice, potom sa domáci nedokázali presadiť  po prihrávke podania. Od druhého setu sa začal  hrať veľmi vyrovnaný volejbal. V koncovke druhého setu boli lepší hostia, v koncovke tretieho naopak domáci. O celkovom víťazstve rozhodol lepší vstup hostí do začiatku štvrtého setu, keď si  vypracovali až sedembodový náskok a ten si udržiavali až do konca.
Martin Májek, tréner Myjavy: „Škoda koncovky druhého setu, mohol to byť ešte dramatickejší zápas. V rozhodujúcich chvíľach Komárno lepšie podávalo a dokázalo si získať rozhodujúci náskok.“
Daniel Oravec, tréner Komárna: „O osude stretnutia rozhodla koncovka druhého setu. My sme po prehre s Prievidzou, kde sme vyhoreli na prihrávke, zvládli tento zápas výrazne lepšie vo všetkých činnostiach.“

Najbližší program našich chlapcov je nasmerovaný do Bratislavy. V športovej hale PKO sa predstavia už túto sobotu, kedy o 18.00 hodine privítajú v šlágri druhého s prvým VK MIRAD PU Prešov! Ešte stále sú voľné miesta vo fanbuse, preto sa neváhajte zaregistrovať aj vy! Kontaky sú nezmenené: info@vkspartak.sk alebo https://www.facebook.com/VKSpartakKomarno. Komárno, do toho!