Šport 2014. 04. 16.

Volejbalisti sezónu ukončili na ôsmom mieste

Volejbalisti VK Spartak Komárno v utorok odohrali odvetný zápas na palubovke Nitry o konečné siedme miesto v slovenskej extralige.

Žiaľ Komárňanom sa nepodarilo zopakovať vynikajúci výkon z prvého stretnutia. V odvetnom zápase o konečné umiestnenie vyhrali Nitrania v pomere 3:0 a keďže v prvom zápase vyhral VK Spartak 3:1, rozhodoval Zlatý set. Ten nakoniec vyhrali domáci volejbalisti 16:14.

Som dosť sklamaný, ale ani nie tak z hry, ako z výkonu rozhodcov. To, čo odpískali v zlatom sete, by sa nemalo stávať. Nitrančania zaslúžene vyhrali, boli lepší vo všetkých herných činnostiach, gratulujem im“ – povedal po zápase Edmund Németh, tréner Komárna.

Extraliga mužov – play-off – o 7. miesto – druhý zápas (hralo sa na dva zápasy):

VK Ekonóm SPU Nitra – Spartak Komárno 3:0 (22, 15, 15) zlatý set 16:14

prvý zápas 1:3, na 7. mieste skončila Nitra.

Zápas trval 102 min, rozhodovali: Sloboda a Pivarček, 100 divákov

(zdroj: svf.sk, foto: facebook VK)