Kultúra 2018. 03. 12.

WakeUp sa mení na celodenný festival, osloví úplne každého

Už túto sobotu (17.3.2018) sa opäť uskutoční jedna z najväčších kultúrnych udalostí v Komárne – festival WakeUp. Tento rok dali organizátori dokopy rozmanitý program pre všetky vekové kategórie.

História festivalu WakeUp, ktorá sa už tradične koná v komárňanskej Športovej haly, sa tiahne už niekoľko rokov dozadu a postupom času je o udalosť čoraz väčší záujem. To si všimli aj organizátori a preto sa tento rok rozhodli, že okrem overeného skúsia aj čosi nové. Doteraz najmä nočná akcia WakeUp tak dostala vynovený celodenný program pre mladších aj starších, pre všetkých nadšencov športu a tiež pre milovníkov hudby. Okrem už obľúbenej hudobnej zábavy ponúka tohtoročný hudobný festival aj detské a rodinné programy.

WakeUp očakáva v dopoludňajších hodinách tých, ktorí by si chceli zacvičiť a zatrénovať si. Tréningy povedie známa maďarská osobná trénerka Rubint Réka. Po obede budú stredobodom pozornosti naše deti. Priestor dostane maľovanie na tvár, rôzne hry a rozprávkové postavičky z rozprávok Disney, WakeUp bude pokračovať programom komárňanských animátorov a zahrá aj hudobná skupina Alma. Denná časť festivalu WakeUp bude končiť o 16:00.

Po kratšej prestávke prevezme taktovku nad večerom zábava a hudba. Od 18:00, až do ranných hodín, sa nikto v komárňanskej Športovej hale nezastaví. Na pódiu sa vystriedajú viacerí obľúbení interpreti ako Jolly a Suzy, LL Junior, Csepregi Éva, Zoltán Erika, Gáspár Laci, ale aj Igor Kmeťo. Po nich, o polnoci, dostanú priestor DJ Sterbinszky, DJ Newik a DJ Bagó.

Pre široký výber programu budú k dispozícii rôzne typy vstupeniek. Vstup na program pre deti od 0 do 14 rokov bude v cene 5€, od 15 rokov za 8€. Na cvičenie pod vedením Rubint Réky si môžete zakúpiť vstupenku v hodnote 6€, kým k vstupenke na večernú party sa dostanete za 7€.

Samozrejme, budete mať možnosť si zakúpiť aj celodennú vstupenku v hodnote 12€.

 

Pre ďalšie informácie navštívte facebookovú stránku WakeUp, alebo webovú stránku festivalu www.wakeupkn.sk.                

Wake Up 2018

EZT NEKED IS LÁTNOD KELL ! LÁJKOLD ÉS OSZD MEG A 2018-AS WAKE UP VIDEÓJÁT!

Uverejnil používateľ WakeUpKn Štvrtok 22. februára 2018

Wake Up Day & Night Edition 2018

Elkészült a Wake Up Fesztivál egyik legszuperebb videómeghívója! :DEzt Neked is látnod kell! ;)►►►JÁTÉK!!! JÁTÉK!!! JÁTÉK!!! ►►►2018. március 17-én a megosztók között kisorsolunk:* Wellness hétvégét két személyre a gyönyörű Hévízi termálfürdőben 299€ értékben (választható időpontban).* Samsung Galaxy J7 Duos mobiltelefontJegyek és további információk:https://www.facebook.com/events/139411743420110/

Uverejnil používateľ WakeUpKn Pondelok 5. marca 2018