Región Dél-komárom 2023. 11. 08.

Web iranykomarom.hu sa môže stať maďarskou webstránkou roka!

Maďarská marketingová asociácia každoročne vyhlasuje súťaž Webstránka roka. Tento rok je zatiaľ prihlásených takmer 100 prác. Hlasovanie predĺžili do 15. decembra. Momentálne je v top5 aj turistický web Komáromu, iranykomarom.hu!, ktorý prevádzkuje Komáromi Városmarketing és Turisztikai Nonprofit Kft.

Pred desiatimi rokmi bola spustená stránka iranykomarom.hu . V roku 2021 sme ju aktualizovali. Webovú stránku je možné rozdeliť na dve veľké časti. Jedna zobrazuje miestnych poskytovateľov ubytovania služieb s množstvom aktuálneho obsahu, nových fotografií a videí. V ďalšej časti môžu návštevníci webu nájsť neustále aktualizovaný programový kalendár, kde sú záujemcom k dispozícii témy a termíny všetkých podujatí v Komárome,“ približuje László Horváth, marketingový manažér kancelárie Tourinform.

Na webstránke majú svoje miesto aj videá z dielne digitálnej agentúry 22MEDIA z Komárna, vďaka čomu sú jednotlivé krásy Komáromu zvečnené aj pre ďalšie generácie.

Momentálne sme v súťaži Web rokana piatok mieste, preto by som chcel vyzvať verejnosť, aby hlasovali v prospech nášho mesta,“– poukázal Gábor Radics, výkonný riaditeľ Komáromi Városmarketing Nonprofit Kft.

Hlasovať môžete TU .

Zdroj: sziakomarom.sk