Fotky 2013. 07. 19.

Wellness Hotel Patince oslávil už 7. narodeniny

Už tradične sa počas jedného júlového víkendu v Patinskom wellness komplexe stretli tí, ktorí si chceli nielen užiť letné počasie a tamojší vodný svet, ale zároveň osláviť narodeniny Wellness Hotela Patince. 

Bazény napustené, pódium pripravené, torta napečená. Všetko bolo v sobotu 6. júla pripravené na celodennú zábavu pre deti i dospelých. Návštevníci si užili vďaka pestrému animačnému programu. Ako povedal riaditeľ Wellness Hotela Patince Vincent Andraško, narodeninový program pre návštevníkov takto spojili s neoficiálnym otvorením letnej sezóny.

Hostia – a nielen tí najmenší – sa mohli počas soboty potešiť zábavou s maskotom Flippym, jazdou na koníkoch, zúčastnili sa rôznych športových súťaží, alebo si nechali veselými farbami pomaľovať tvár.

[juicebox gallery_id=“47″]

Zaujímavé pre hostí bolo aj kŕmenie sumcov a vystúpenia tanečnej skupiny Vivas dance group, či hudobnej skupiny Absand Down. Pánske oči sa zase potešili pri módne prehliadke plaviek.

Fotogalériu z narodeninovej oslavy nájdete tu!

Večerný program potešil grilovačkou, či bowlingovým turnajom. Siedmu narodeninovú oslavu zavŕšili známe piesne skupiny ABBA a ohňostroj, ktorý na každú poriadnu narodeninovú party rozhodne patrí!