Región 2015. 06. 22.

Wellness Hotel Patince oslavuje!

Na juhu Slovenska vypukne veľkolepá párty! Wellness Hotel Patince **** 3.-5. júla bude okrem oficiálneho zahájenia letnej sezóny oslavovať aj 9. narodeniny a vyhlási celkovú víťazku súťaže Tvár Wellness Hotela Patince.

Prvý júlový víkend budú Patince žiť. Pre návštevníkov Wellness Hotela Patince **** je pripravený zábavný animačný program, množstvo súťaži a bohatý sprievodný program. Tešiť sa môžete na veľkolepú show víťaza Slovensko hľadá Superstar II. Petra Cmoríka, ktorý vás svojimi hitmi dostane do správneho varu. Zvýšenú telesnú teplotu môžete rýchlo schladiť tancom v penovej party. Tanečné umenie vám predvedú i krásne tanečnice z Vivas Dance. Do Patiniec zavejú i rytmy z Brazílie, o ktoré sa postará bubenícka show Tambores. Hudba interpretujúca brazílske rytmy je vďaka svojej energii obľúbená na celom svete. Kráskami sa to bude hemžiť najmä 5. júla, kedy hotel vyhlási víťazku súťaže Tvár Wellness Hotela Patince, na ktorú čakajú exkluzívne ceny.

Odštartujte letnú sezónu ako sa patrí! Okrem skvelého programu na vás čaká to najdôležitejšie a to 10 bazénov s termálnou vodou, 4 tobogany, veľký relaxačný bazén s rôznymi atrakciami a pre najmenších detský kútik s dozorom. Hotel má i krytý termálny zážitkový bazén, ktorý je na Slovensku najväčší. Pre milovníkov športového vyžitia je tu neďaleká cyklotrasa, kde si môžu cyklisti a korčuliari aj zasúťažiť. Hotel zapožičiava bicykle aj korčule. Pre rybárov je tu možnosť zachytať si ryby v hotelovom jazierku.

Viac info na www.wellnesspatince.sk.

Vyjadrite svoj názor