Mesto 2024. 05. 31.

Získajme spoločne pre Komárno športovo-oddychový areál K Park!

Komárno má jedinečnú príležitosť získať v 4.ročníku projektu nový športovo-oddychový areál K Park v rámci súťaže organizovanej spoločnosťou Kaufland, ktorá prebieha od 30. mája do 3. júla 2024. K Parky sú moderné areály vybavené rôznymi športovými a relaxačnými prvkami, ktoré môžu zlepšiť kvalitu života v meste.

K Parky sú moderné areály vybavené skate prvkami, streetball ihriskom, ping-pongovými stolmi, workoutovou konštrukciou, lezeckou stenou a mnohými ďalšími zariadeniami na aktívny oddych. Vytvoria priestor na šport a relax pre všetkých obyvateľov, od detí až po seniorov.

Obyvatelia štrnástich miest a mestských častí už svoje K Parky naplno využívajú a ďalších sedem nových športovísk bude postavených víťazom tretieho ročníka v priebehu tohto roka.

Proces registrácie a hlasovania

Na stránke kauflandpark.sk je potrebné sa zaregistrovať a následne hlasovať za Komárno. Hlasovať je možné každý deň až do 3. júla raz denne. Po zahlasovaní sa účastníci môžu zapojiť do súťaže o 30× mobilný telefón. Sedmičku víťazných miest zverejnia 4. 7. 2024.

Komárno súťaží o prvenstvo s 22 mestami/mestskými časťami, ku dňu 31. mája sa nachádza na druhom mieste v rebríčku.

Šesť miest alebo mestských častí s najvyšším počtom prepočítaných hlasov a jedno mesto s najvyšším počtom hlasov získa K Park.

Podpora projektu

Projekt K Park prebieha pod záštitou Ministerstva školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky.

Aj takto môže vyzerať K Park od Kauflandu v Komárne:

Komárno má teda jedinečnú šancu získať moderný areál pre šport a oddych, ktorý by obohatil komunitný život a podporil zdravý životný štýl obyvateľov.