Mesto 2024. 02. 27.

Život na vozíku je párty: Komici Bekim a Jerry prinesú do Komárna riadnu dávku smiechu!

Títo dvaja “Invalidi“ prichádzajú do Komárna so zárukou nezabudnuteľného večera plného smiechu a zábavy! Bekim a Jerry, známy aj ako dvojica s neodolateľným šarmom, prinášajú svoju jedinečnú šou „život=párty,“ ktorá vás prinúti zamyslieť sa nad tým, čo všetko nás život môže naučiť. 

Bekim a Jerry, dvojica s nezvyčajným pohľadom na život, spolu vytvárajú jeden z najzaujímavejších a najprovokatívnejších predstavení na slovenskej scéne. Ich predstavenie, ktoré sa bude konať v Dome Matice slovenskej v Komárne dňa 4. apríla 2024 o 19:00 hod., bude zárukou humoru, pričom sa nebojí otvárať aj tie najtemnejšie a najkomplikovanejšie témy.

Invalid Prodakšn pozýva divákov do života dvoch invalidov, pričom každý má svoj jedinečný prístup k životu. Bekim, ktorého už dobre poznáme, a Jerry Veľmajster, ktorý si tiež potrpí na bezbariérové prístupy, spolu vytvárajú dve hodiny plné historiek, ktoré okrem úsmevov prinášajú aj trápne, ale zábavné situácie zo sveta ZŤP.

Takže neváhajte a pridajte sa k nim na tejto nezabudnuteľnej jazde životom, kde sa smiech a čierny humor spájajú do jedinečnej zmesi, na ktorú nezabudnete! Buďte pripravení na všetko – od smiechu až po hlboké zamyslenie sa nad tým, čo to vlastne znamená žiť! A POZOR, na tejto show bude aj veľké odhalenie, že ktorému z komikov chodia správy typu: “sám si za to môžeš, že nemôžeš chodiť“ alebo “fuj, hen jaky si tučný!”.

Už teraz si zarezervujte miesto na tejto nezabudnuteľnej párty, kde sa smiech stretne so životom, a kde každá prekážka je len ďalšou príležitosťou na zábavu! Lístky si môžete zakúpiť online TU.

Pripravte sa, bude to smiech cez slzy.