Región 2014. 01. 29.

Zlatý Bažant v olympijskom drese

Limitovaný olympijský dizajn plechoviek Zlatý Bažant 10 % a 12% symbolicky zapaľuje olympijský oheň už od druhej polovice januára na pultoch predajní po celom Slovensku.

Zlatý Bažant ako hlavný partner Slovenského olympijského tímu pripravil pred ZOH v Soči 2014 fanúšikom olympiády viacero prekvapení. Limitovaný olympijský dizajn plechoviek Zlatý Bažant 10 % a 12% symbolicky zapaľuje olympijský oheň už od druhej polovice januára na pultoch predajní po celom Slovensku. Počas trvania olympijských hier Zlatý Bažant zároveň pripravil pre fanúšikov aj virtuálny olympijský dom plný zábavy a súťaží o zaujímavé ceny.

Zlatý Bažant je partnerom Slovenského olympijského tímu od roku 2009 a po prvýkrát stál pri úspechoch našich športovcov vo Vancouveri v roku 2010. „Sme presvedčení, že aj počas ZOH Soči 2014 budú mať slovenskí fanúšikovia mnoho dôvodov na športovú radosť. Preto sme pre nich pripravili Zlatý Bažant v slávnostnom, olympijskom šate. Limitovaná edícia pivných plechoviek s olympijským dizajnom je zároveň vyjadrením našej podpory celému olympijskému tímu,“ hovorí Michal Sivko, brand manager značky Zlatý Bažant.

Počas trvania olympijských hier Zlatý Bažant zároveň pripravil aj zaujímavé akcie vo vybraných Horeca prevádzkach na celom Slovensku. Tie načas získajú status „olympijského pubu“ a umožnia fanúšikom nielen sledovať športové prenosy a spoločne povzbudzovať, ale využiť napríklad aj špeciálne olympijské „happy hour“.

(zdroj: webnoviny.sk)

Vyjadrite svoj názor