Zlodeji ukradli vianočnú výzdobu za viac ako 7000 eur
Dve osoby sa vlámaním dostali do uzamknutého návesu, ktorý bol odstavený pred zásobovacou rampou jedného z obchodných domov v Komárne. Z jeho útrob zmizla sezónna výzdoba – dekorácie na stromček, LED osvetlenie, sviečky a ďalšie vianočné doplnky. Škoda bola vyčíslená na viac ako 7000 eur.
Vďaka rýchlej práci kriminalistov z Okresného riaditeľstva PZ v Komárne sa podarilo páchateľov identifikovať v priebehu niekoľkých hodín. Išlo o dvoch mužov vo veku 46 a 21 rokov, ktorí sa k činu priznali.
Vyšetrovateľ ich obvinil z trestného činu krádeže vlámaním, spáchanej formou spolupáchateľstva. Mladší z dvojice, ktorý má už kriminálnu minulosť, skončil vo väzbe – svoje tohtoročné Vianoce tak pravdepodobne strávi za mrežami.


Zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj
Súvisiace články

Bude mať kto chodiť do našich škôl? Pôrodnosť v okrese rapídne klesá, Komárno sa už pripravuje na zmeny

Mladí plavci z Komárna sa nestratili ani v silnej medzinárodnej konkurencii v Bratislave

Komárňanskí plavci z Delta Klubu uspeli na jarných majstrovstvách v Nových Zámkoch

Rh faktor nie je v tehotenstve strašiakom, ak budúce mamičky nepodcenia prevenciu

Komárno chystá tri nové športoviská pri Váhu za takmer 850-tisíc eur

Komárno spustilo KomLife: Nový rodinne orientovaný web zjednocuje dôležité informácie pre obyvateľov
TOP správy
ČITATEĽKÉ TIPY
Srdečne očakávame všetky návrhy a pripomienky kľudne aj anonymne.