Mix 2020. 06. 16.

Zmrzlináreň Geovana Gelato z Komárna prichádza s jedinečným konceptom, ktorým mieria na slovenský trh

Nie je zmrzlina ako zmrzlina. Svoje o tom vedia aj v rodinnej firme Geovana Gelato, ktorá sa tomuto remeslu venuje už 30 rokov. Svoje znalosti rozvíjajú pravidelne a do zmrzlinového sveta sa rozhodli prísť s novinkami hneď vo viacerých ohľadoch. Povedomie o kvalitnej zmrzline tak šíria nielen v Komárne ale i na celom Slovensku a v zahraničí.

Rodinná receptúra a lokálne suroviny

Ak sa povie zmrzlina, tak si väčšina ľudí predstaví Taliansko. Samozrejme aj pôvod zmrzliny Geovana siaha do tejto krajiny, odkiaľ sú dovezené aj niektoré prvotriedne suroviny pre výrobu a aj tradičná receptúra, ktorá sa rokmi v rodinnej firme zdokonaľovala. Pri Geovane hovoríme o výrobnej technike, ktorá spočíva v miešaní na menších otáčkach, a to pomaly a jemne, so snahou dostať do zmrzliny menej vzduchu, čím sa stane lahodne krémová. Unikátna receptúra sa vyznačuje aj nižším obsahom tuku. Domáci pôvod zmrzliny, pod názvom #madeinslovakia, Geovana zvýrazňuje nielen svojim domovom v Komárne, ale aj výberom kvalitných lokálnych surovín v podobe sezónneho ovocia, ktoré je použité do vybraných sorbetov.

Jedinečný koncept zmrzlinárne

Geovana Gelato sa vyznačuje odlišnosťou medzi zmrzlinami nie len v podobe receptúry, ale búra stereotypy aj vďaka baleniu. Rodinná firma ako prvá na Slovensku prišla s unikátnym konceptom výroby a skladovania zmrzliny v sklenených pohárikoch, ktoré okrem toho, že skvelo poslúžia na optimálne servírovanie zmrzliny, sú hodné aj bezodpadovej filozofie. Každá z príchutí je tak zabalená do recyklovateľného skleného poháriku s plechovým viečkom. Okrem prívetivého balenia sa môžete tešiť aj výnimočnému obsahu. V sklenených pohárikoch je aktuálne v ponuke až 12 druhov zmrzlín, medzi ktorými nájdete aj verziu s nízkym obsahom cukru pre diabetikov, s vysokým obsahom proteínov pre športovcov alebo potešiť môžete aj svojich štvornohých miláčikov vďaka prispôsobenej receptúre pre psíkov.

Zmrzlina na doma i na cesty

Geovana ponúka okrem pohárikov aj tradičný zážitok v podobe kopčekovej zmrzliny. Exkluzívnym príchutiam sa môžete tešiť na pešej zóne v Komárne, pričom na výber je v ponuke až osem mliečnych druhov zmrzlín a osem ovocných sorbetov, ktoré sú vegánske i bezlaktózové. Zmrzlináreň, okrem toho, zaručuje pri niektorých príchutiach aj bezlepkové alebo nízkosacharidové zloženie. Pre malých i veľkých je možné si zakúpiť aj nanuky v podobe sorbetov na paličke, ktoré sú poliate lahodnou mliečnou alebo horkou čokoládou. Exkluzivitou je tiež aj točená zmrzlina, ktorej príchute sa menia, a aktuálnu ponuku vždy nájdete na sociálnych sieťach Geovany. V gelatérii si okrem zmrzliny môžete vychutnať aj napríklad kvalitnú taliansku kávu značky ILLY.

Pridaj sa do Geovana rodiny

O zmrzlinovú radosť by bola škoda sa nepodeliť. Touto myšlienkou sa riadi Geovana nielen vďaka zmrzline v sklenených pohárikoch, ale aj vďaka termo baleniu, ktoré vydrží až dvojhodinovú cestu na firemné stretnutie alebo narodeninovú oslavu, a tak zo zmrzliny môže byť výnimočný darček. Na prevádzke si, okrem toho, môžete dať zabaliť aj vybrané zmrzliny z pultu alebo aj nanuky z ponuky. Zážitok zo zmrzliny môžete dopriať nielen svojim blízkym, ale v prípade ak vlastníte kaviareň alebo cukráreň, tak Geovana môže byť ideálnym doplnkom vo vašej ponuke na jedálnom lístku. Viac informácií Vám tím Geovana Gelato poskytne na adrese Ul. Palatínova 25, na emailovej adrese evelyn@geovana.sk alebo prostredníctvom telefónneho čísla +421 905 291 923. Sledovať ich tiež môžete prostredníctvom webovej stránky www.geovana.sk alebo na sociálnych sieťach pod názvom Geovana Gelato.