Mix 2023. 05. 04.

Zuzana si splnila detský sen a otvorila dámsky kozmetický salón s talianskou eleganciu

Chcete sa počas návštevy kozmetického salónu cítiť ako na dovolenke a zároveň dopriať telu relax a pleti osvieženie? Zuzana Kalinovská sa rozhodla zužitkovať svoje znalosti a vedomosti z oblasti dámskej kozmetiky, ktorú nadobudla počas päťročného pôsobenia v talianskom Toskánsku. Ženám v Komárne chce počas procedúr dopriať taliansku pohodu, kvalitné kozmetické produkty, profesionálny prístup a služby za prijateľné ceny vo svojom dámskom kozmetickom salóne La Dolce Vita v budove Europália v Komárne.

Moderný interiér, útulné kreslá, jemná hudba a príjemná vôňa. Tieto prvky sa starajú o vytvorenie príjemnej dovolenkovej atmosféry hneď pri vstupe do drobného, avšak útulného kozmetického salónu La Dolce Vita. Majiteľka a zároveň kozmetička Zuzana Kalinovská dbala nie len na vytvorenie dokonalého zoznamu procedúr, ale aj na správny výber produktov, ktoré sú počas procedúr používané a zároveň aj dostupné na predaj.

Telové a tvárové ošetrenia pre moderné ženy

Ak sa povie dámsky kozmetický salón, tak žiadnej žene neujde informácia, že pôjde o niečo výnimočné. Inak to nie je ani v prípade kozmetického salónu La Dolce Vita, ktorý vo svojom portfóliu ponúka kvalitné a dôkladné ošetrenia v oblasti starostlivosti o tvár a telo. „V oblasti tvárových procedúr ponúkam hĺbkové čistenie pleti, omladenie pleti, bez ihlovú a ihlovú mezoterapiu, rádiofrekvenčné ošetrenie tváre, ultrazvuk, mikrodermabráziu, chemický peeling, vitamínové kúry, filling, tvárovú masáž a bankovanie,“ prezrádza Zuzana – kozmetička a zároveň majiteľka dámskeho kozmetického salónu. Veľký dôraz kladie na prvotnú konzultáciu s klientkou a načrtnutie problému. „Všetko záleží od pokožky a problému klientky. Najprv klientka príde, porozprávame sa a načrtnem jej ošetrenie alebo kombináciu ošetrení, prípadne množstvo ošetrení, koľko je potrebných pre dosiahnutie toho správneho výsledku.“ O dokonalé omladenie pleti sa v salóne La Dolce Vita stará aj hydrogenium: „stroj viaže na báze vodíka voľné radikály a tak prirodzene spôsobuje omladenie pleti.“

Nakoľko chcela majiteľka Zuzana dopriať zákazníčkam komplexný zážitok zo starostlivosti o telo, tak do svojej ponuky pridala aj telové procedúry. „Ide najmä o spevňujúce telové ošetrenia, bankovanie, peeling, rôzne zábaly, relaxačnú masáž a procedúru s názvom maderoterapia, ktorá je aktuálne veľmi obľúbená u žien.“ Maderoterapia je masážna technika primárne určená na odstránenie celulitídy, pomarančovej kože a formovanie postavy. „Maderoterapia v kombinácii s ďalšími procedúrami ako napríklad bankovanie a telový píling dokáže skutočne formovať postavu, dokonca stále je čas absolvovať sedenia pre dosiahnutie letného beach body,“ dodáva Zuzana.

Kvalitná kozmetika, overená na vlastnej koži

Zuzana počas jednotlivých ošetrení používa kvalitnú kozmetiku, ktorá je pre zákazníčky dostupná aj k zakúpeniu. Ide najmä o českú lekársku bio kozmetiku značky SynCare, taliansku kozmetiku Diego dalla Palma a ručne vyrobenú kozmetiku na každodenné použitie zo slovenskej dielne Andrea Original. „Kozmetiku značky Diego dalla Palma aplikujem počas telových ošetrení alebo v prípade tvárových ošetrení pre zrelšiu pleť. Diego dalla Palma je vyslovene luxusná kozmetika, ktorá má široký sortiment prípravkov, ale je zameraná hlavne na anti-aging ošetrenia. Značka SynCare je využívaná pri procedúrach ako napríklad chemický peeling, ihlová mezoterapia alebo v prípade rôznych anti-aging procedúr. Túto kozmetiku využívam hlavne pri hraničných stavoch pleti ako je akné, suchá a dehydratovaná pleť, popraskané cievky alebo pigmentové škvrny,“ prezrádza Zuzana. Dodáva tiež, že k srdcu má najbližšie slovenskú značku Andrea Original, nakoľko ide o ručne vyrobené elegantné krémy, mydlá, balzamy na pery a sviečky, ktorých kúpou je možné podporiť Občianske združenie Naša šanca.

„La Dolce Vita“ – Sladký život ako motto priamo z Talianska

La Dolce Vita, v preklade z taliančiny sladký život, je niečo, čo Zuzana okúsila priamo na vlastnej koži. Počas štyroch rokov totiž pôsobila v Toskánsku ako kozmetička a masérka v miestnom wellness centre, kde získala aj väčšinu svojich vedomostí. „Celkovo mám na konte päť rokov skúseností z talianska, nakoľko som tam pred prácou vo wellness centre musela absolvovať aj ročnú povinnú prax,“ informuje majiteľka salónu La Dolce Vita o svojich úspechoch. Domov ju však zaviedla (aj) láska a za pomoci svojho priateľa Gejzu Vorosa sa jej podarilo splniť si sen v podobe útulného kozmetické salóna v srdci Komárna.

A ako to je s možnosťou rezervácie termínov? „Termíny je možné si rezervovať telefonicky, dostupné sú ranné aj poobedné termíny, ktorým sa potešia najmä pracujúce ženy.“ Je možné si rezervovať termíny na sériu ošetrení alebo aj na jednorazovú návštevu salóna. „Študentky majú u nás dokonca aj zľavu na vybrané ošetrenia,“ dodáva Zuzana na záver.

Zuzana Kalinovská sa teší na svoje zákazníčky na adrese Nádvorie Európy 3679/3 94501 Komárno, rezervácia termínov na jednotlivé procedúry je možná na telefónnom čísle: +421905743069. Za sledovanie jednoznačne stojí aj jej Facebooková stránka La Dolce Vita – Dámsky kozmetický salón, kde sa pravidelne môžete dozvedieť o novinkách a zľavách medzi prvými. K zakúpeniu sú dostupné aj darčekové poukážky vo finančnej hodnote podľa vlastnej požiadavky.