Mix 2017. 12. 07.

Aj Mikuláš zavíta na otvorenie rozšírenej cukrárne Praliné

Cukráreň Praliné priťahuje čoraz viac návštevníkov a to ju ešte len čaká poriadne rozšírenie priestorov. Už od tohto týždňa čaká svojich zákazníkov so širšou ponukou. Navyše, účasť na otvorení vynovenej predajne prisľúbil aj Mikuláš!

Cukráreň Praliné otvorili v máji tohto roku, aby si jej vynikajúce zákusky, ktoré sa pripravujú v Menházy, mohli ľudia vychutnať aj mimo svojho pôvodu. Hlavný cukrár v Praliné získal na národnom gastronomickom šampionáte zlatú medailu. Noémi Forró a jej manžel Tamás plánovali otvoriť si cukráreň už skôr, ale konečné rozhodnutie padlo vtedy, keď im túto možnosť ponúkla náhoda. Bývalá kaviareň a darčeková predajňa Friends na Gútskom rade končila a svoje priestory sa manželom natoľko pozdávali, že prikývli. Za uplynulý polrok sa im podarilo zvýšiť úroveň cukrárne, keď okrem fantastických zákuskov ponúkajú aj vynikajúcu taliansku kávu a smoothies, ktoré k sladkostiam tak veľmi hodia.

V živote cukrárne však nastal čas, kedy sa čoraz väčšie množstvo zákazníkov zmenilo z radosti na každodenný problém. Noémi a Tamás sa vtedy rozhodli, že prerobia aj druhé podlažie objektu a vytvoria tam miestnosť vhodnú aj na organizovanie akcií. Príjemnú atmosféru cukrárne tam dnes už dotvára nábytok vyrobený na mieru a vkusné doplnky, Nezabudli tu samozrejme ani na deti, ktoré čaká detský kútik plný hračiek. Dobre sa tu zabavia najmenšie, ale aj trochu väčšie deti, kým si ich rodičia v pokoji vypijú kávu a zjedia zákusok.

Oficiálne otvorenie nových priestorov sa uskutoční v sobotu 9. decembra, kedy do cukrárne zavíta aj Mikuláš, aby potešil všetky dobré deti.

V sobotu v čase od 13:00 do 16:00 pozývame rodiny s deťmi na super oslavu s Mikulášom, čo bude zároveň aj oficiálnym otvorením našich nových priestorov. Okrem Mikuláša sme pripravili aj program, budeme spolu zdobiť medovníky. Detský kútik bude už tiež pripravený na svojich prvých návštevníkov,” povedala Noémi Forró.

Od jej manžela Tamása sme sa dozvedeli, že nová miestnosť, ktorá sa bude dať aj rezervovať, nebude jedinou novinkou v cukrárni Praliné: „Jednoduché a bezplatné parkovanie sme mali aj doteraz, ale pre pohodlie zákazníkov sme zaviedli aj možnosť platby kartou. Od víkendu sa predlžuje aj naša otváracia doba, v sobotu budeme otvorení od 9. do 17. hodiny, v nedeľu od 11. do 17. hodiny večer. V budúcnosti plánujeme aj ďalší rozvoj, chceli by sme pristavať aj barový pult.”

Cukráreň Praliné srdečne očakáva všetky rodiny 9. decembra od 13. hodiny. Každý, kto chce stretnúť Mikuláša v príjemnej atmosfére a v spoločnosti vynikajúcich zákuskov, je vítaný!