Mix 2018. 03. 01.

Je tu súťaž Komárňanský Snehuliak Zimy!

Vďaka hustému sneženiu mali opäť možnosť menší i väčší, aby využil svoju kreativitu a tvorili snežné umelecké diela. Aj my sa ich pokúsime motivovať, a teda vyhlasujeme súťaž Komárňanský snehuliak zimy! Ten, kto získa najviac hlasov, vyhrá hodnotné ceny!

Do súťaže sa môžete prihlásiť výlučne s fotkami, ktoré zobrazujú vlastnoručne vyrobeného snehuliaka (inú snehovú tvorbu). Fotografie môžete zaslať v správe na facebookovú stránku Ahoj Komárno alebo na e-mailovú adresu info@ahojkomarno.sk. V prípade, že fotky pošlete e-mailom, prosíme, aby ste do e-mailu napísali svoje meno a ako predmet uviedli „Komárňanský Snehuliak Zimy”.

Po uplynutí registračnej doby na facebookovej stránke Ahoj Komárno spustíme hlasovanie. Majitelia snežných výtvorov, ktorí počas jedného týždňa nazbierajú najviac interakcií (páči sa mi to, super, haha a všetky ostatné emotikony sa počítajú), môžu získať tieto ceny:

– reproduktor 2.1 od ReBoot!

– rodinná vstupenky (pre 3 osoby) na festival Wake Up, ktorý sa uskutoční 17. marca

Okrem týchto cien bude udelená hlavná cena porotytorta Frozen od Cukrárne Praliné (členovia poroty: redakcia Ahoj Komárno a hlavná cukrárka Cukrárne Praliné Noémi Forró).

Registrácia: od 28. februára do 4. marca

Hlasovanie: od 5. marca do 11. marca

Vyhlásenie výsledkov: 12. marec