Šport 2024. 04. 26.

Ak volejbalisti Komárna v sobotu vyhrajú, stanú sa majstrami Slovenska!

Volejbalová Niké Extraliga mužov vrcholí a pre Komárno tým správnym spôsobom. Volejbalisti RIEKER UJS Komárno hrajú finále o titul majstra Slovenska a po víťazstve v Bratislave sa ujali vedenia vo finálovej sérii 3:2 a keďže séria sa hrá na 4 víťazné zápasy, v sobotu 27.4.2024 o 19:30 hodine sa v komárňanskej športovej hale môže rozhodnúť o novom majstrovi Slovenska!

Komárnu stačí akékoľvek víťazstvo a získa titul majstra Slovenska! Pre volejbalové Komárno to môže byť najúspešnejšia sezóna v histórii pretože okrem jedného krôčika od majstrovského titulu majú v tejto sezónu muži strieborné medaily zo Slovenského pohára a dostali sa medzi 6 najlepších európskych tímov v súťaže CEV Challenge Cup 2024. Nesmieme zabúdať ani na klubový úspech žien, ktoré sa prvýkrát v klubovej histórii prebojovali do extraligy žien!

6. zápas FINÁLE MUŽOV sa začína v Mestskej športovej hale v Komárne v sobotu 27.4.2024 o 19:30 hodine! Všetci, ktorí chcú vidieť veľkolepý a výnimočný deň pre komárňanský volejbal a šport celkovo, sú v komárňanskej hale vítaní! Ide o titul!