Mesto 2015. 06. 24.

Ako keby ste sa hojdali v mesačnom svite – Relaxujte aj Vy v Massage štúdiu Kultus!

Celý deň počas práce, sedíme na stoličke, stojíme pri stroji alebo pri pokladni. Bolí nás chrbát, máme ťažké nohy, ale zastaviť sa nemôžeme, veď aj domáce práce treba porobiť. Sme z toho nervózni, v strese a túžime len po jedinom – trošku si oddýchnuť a nechať sa rozmaznať masážou. Väčšina z nás ale nemá čas ani financie na to, aby do masážneho salónu mohla zájsť pravidelne.

Tento problém sa snaží odstrániť nedávno otvorené Massage štúdio Kultus, ktoré sa nachádza v Komárne na Ul. slobody 18. Štúdio čaká svojich klientov s viac ako 80 m² v dvoch miestnostiach. Do priestorov masážneho štúdia sa nedostane žiadny hluk z ulice a tak si návštevníci môžu od celého sveta oddýchnuť pri príjemnej hudbe. V salóne sa nachádza aj náročne zariadená, vynovená a priestranná kúpeľňa, kde sa pohodlne môžete osprchovať.

kultusz-fb (4 of 21)

O klientov sa postará skúsený masér, ktorý okrem tradičnej švédske masáže a masáže chodidiel ponúka aj liečbu celulitídy. Táto liečba sa skladá z dvoch častí: počas prvej časti masíruje postihnutú oblasť po dobu šesťdesiatich minút, potom kožu natrie špeciálnym olejom, a napokon zabalí na dvadsať minút do fólie.

kultusz-fb (21 of 21)

V druhej miestnosti sa nachádzajú dve masážne kreslá, kde sa v rovnakom čase môže dať masírovať aj pár. Kreslá sú vybavené najnovšou technológiou a v Komárne ponúkajú jedinečnú službu. Ich špecialita sa ukrýva v tom, že sú schopné namasírovať všetky svaly na tele. Pätnásť minútová masáž v kresle sa rovná 45-minútovej klasickej, ručnej masáži – hosť tak ušetrí nielen čas, ale aj peniaze, pretože si túto službu môže užiť za prijateľnú cenu. Kreslo namasíruje celé telo, ale môže sa zamerať len na jednotlivé časti tela. Možno zvoliť treciu, príklepovú, vibračnú, Shiatsu masáž, ale uľaviť vám môže aj za pomoci dvoch magnetov umiestnených na chodidlách. Masážne kreslo uvoľní svaly, dočasne zmierňuje bolesť kĺbov, zlepšuje krvný obeh a urýchľuje detoxikáciu.

kultusz-fb (12 of 21)

„Pre viacerých znamená problém vyzliecť sa pred masérom,“ – hovorí majiteľ salónu. „Pre takých je masážne kreslo ideálnym riešením. Na stenu oproti kreslám sme špeciálnou farbou namaľovali pláž a ako sa začne v miestnosti stmievať, niektoré prvky na stene, napríklad mesiac, začnú svietiť. Takto sa klienti môžu cítiť, ako keby sa hojdali v sieti na pláži, zaliati mesačným svitom. Do salónu sa nedostane žiadny hluk. Tak naši hostia sa môžu odreagovať a kompletne zrelaxovať.”