Mix 2019. 12. 16.

Masáž vo dvojici alebo darčeková poukážka môže byť tým správnym darčekom na Vianoce od Rattana Thai Massage v Komárne

Rattana Thai Massage salón otvoril svoje brány v našom meste pred 3 a pól rokom a svojich návštevníkov očakáva na jedinečné procedúry vo svojich priestoroch na Tržničnom námestí.

Thajská masáž, ktorá má viac ako storočnú tradíciu, sa totiž už od základov líši od európskej. Jedinečnosťou je, že thajskí maséri používajú na masírovanie okrem prstov aj zápästia, lakte, kolená a aj chodidlá. Medzi priaznivé účinky tejto masáže patrí rýchlejšia látková výmena, zlepšenie spánku, zmiernenie bolesti a okrem toho aj stimuluje krvný a lymfatický obeh.

V komárňanskom Rattana Thai Massage si môžete vybrať z 30, 60, 90 alebo 120 minútovej tradičnej thajskej masáže alebo okrem toho aj masáž nôh a chodidiel, masáž s esenciálnymi olejmi alebo bylinkovú masáž. Prednedávnom salón rozšíril svoje portfólio aj o ďalšiu službu, a to masáž vo dvojici.

V posledných rokoch sa vyvinul väčší záujem o masáže v salóne, vďaka čomu sa postupne rozširuje naša klientela. Aj z tohto dôvodu sme sa rozhodli rozšíriť svoj tím o ďalšieho maséra, vďaka čomu sa už nemusia opakovať predchádzajúce týždňové čakania na termín. Znásobením pracovnej sily sme mohli rozšíriť svoje portfólio o ďalšiu službu. Teraz môžeme privítať svojich klientov aj na masáže vo dvojici, na ktoré sa môžu prísť zregenerovať od starostí pracovného týždňa so svojou milovanou osobou, rodinným príslušníkom alebo známym. Do Vianoc disponujeme už s obmedzeným množstvom voľných termínov, avšak po sviatkoch a januárovej dovolenke očakávame svojich návštevníkov aj na túto novú službu,“ povedal vedúci Rattana Thai Massage, Kis Zolán.

Salón je jedinečný a autentický aj z toho dôvodu, že masáž vykonávajú špecialisti, ktorí získali svoje skúsenosti počas rokov praxe priamo v Thajsku. Okrem masáže vo dvojici ponúka Rattana Thai Massage aj viacero iných noviniek. Vianočná darčeková poukážka môže byť dokonalou voľbou  pre všetkých, ktorí chcú prekvapiť svojich blízkych relaxom a dobitím bateriek. Okrem toho sú veľmi obľúbené aj poukážky na 5 procedúr, pri ktorých nemôže chýbať ani skupinová zľava,“ doplnil Zoltán Kis.

Pre viac informácií a širšiu ponuku služieb navštívte Rattana Thai Massage salón na Tržničnom námestí, alebo si pozrite webovúFacebookovú stránku salónu.