Šport 2013. 10. 28.

Denisa Őszi to znova dokázala, ďalší úspech Gabriela Engela

Meno Denisy Ősziovej sa pomaly stáva pojmom medzi známymi a úspešnými športovcami nášho mesta. Dokazuje to aj jej najnovšie umiestnenie na prvom mieste, ktoré získala na medzinárodnej súťaži Scitec Nutrition Natural Cup usporiadanej v Dunajskej Strede dňa 26.októbra 2013 v kategórii fitness figur.

Tento Denisin čerstvý úspech tiež dokazuje, že je na najlepšej ceste v príprave na blížiace sa MS, ktoré budú v Paríži 16. novembra tohto roka. Ako sama povedala, základom jej úspechov je predovšetkým vytrvalá a tvrdá práca. Prezradila aj krédo svojej športovej dráhy, zároveň aj celého života: „Každý cieľ je dosiahnuteľný, len nehľadajme výhovorky! Mám za sebou tvrdú prípravu, ktorá trvá aj teraz, ináč by som sa nemohla postaviť skoro týždenne na súťažné pódium, ktoré pre mňa znamená svet a absolvovať úspešné preteky.“

K dosiahnutému úspechu z minulého týždňa jej srdečne blahoželáme a k parížskym MS prajeme veľa úspechov.

1383062_695844580443803_201422875_n
Na tejto súťaži sa na pódium sa postavil aj ďalší známy športovec nášho mesta. Gabriel Engel je úspešným naturálnym kulturistom. Usilovná príprava mu tiež vyniesla úspech. V kategórii muži nad 180 cm získal cenné 3. miesto.

V tvrdej príprave však pokračuje, už nasledujúcu sobotu sa totiž postaví na pódium v Kežmarku, kde sa bude konať nominačná kvalifikačná súťaž na nasledujúce MS. K najnovšiemu úspechu mu blahoželáme a k ďalším súťažiam prajeme veľa úspechov.

Gabriel-Engel

 

FOTO: arenateam.sk, facebook