Kultúra 2018. 04. 16.

Desmod, Kali, Dj EKG a ďalší na Lake Up festivale

Stanové mestečko, stravný lístok a aj ďalšie novinky čakajú na návštevníkov jednej z najväčších párty v Komárne. Festival Lake Up sa aj tento rok uskutoční na tradičnom mieste, na brehu Mŕtvaku si budete môcť užívať ešte o deň dlhšie, ako doteraz. Organizátori totiž ku klasickým dvom dňom pridali aj tretí. Lake Up štartuje už vo štvrtok 26. júla 2018.

Organizátori festivalu Lake Up nezaháľajú a už teraz pracujú na tom, aby atmosféra leta dorazila do našich končín čo najskôr. „Nedávno sme zverejnili kompletný zoznam interpretov, ktorí na festivale vystúpia, rozbehli sme predaj vstupeniek a zverejnili sme aj viacero zaujímavých noviniek,“ hovorí Ján Bottyán, jeden z organizátorov festivalu Lake Up. Na koncertami nabité večery a noci sa podľa jeho slov budete môcť naladiť už počas dňa, na ktorý pripravujú organizátori atraktívny program.

V koncertnej ponuke si celkom určite nájde každý svojho obľúbeného interpreta, na pódiu sa totiž vystrieda viacero hudobných žánrov – pop, rock, rap a v neposlednom rade aj tanečná hudba. Vystúpia: Kis Grófó, Kállay-Saunders András, Pápai Joci, Kasza Tibi a tiež Zoltán Erika a Geszti Péter. Okrem už menovaných interpretov sa počas trojdňového festivalu predstavia Bëlga, Children of Distance, Animal Cannibals. Slovenských interpretov budú zastupovať Desmod, Kali a DJ EKG.

V neskorých nočných hodinách budú za zábavu zodpovední DJ M Junior, Boogie, Bóli, Pollák, Bagó a Kovács a jeden z najznámejších slovenských DJ-ov EKG. Predvedie sa aj talentovaná a sympatická Yamina.

Prvýkrát budú mať návštevníci možnosť rozložiť si svoje stany v blízkosti areálu, čo festivalovú atmosféru ešte viac umocní. Poplatok za jeden stan bude vo výške 5€ na celý víkend s tým, že nie je podstatné, koľko ľudí v ňom bude spať. Okrem tohto pripravili organizátori festivalu Lake Up aj ďalšiu novinku. Tento rok si budú môcť návštevníci zakúpiť stravný lístok, vďaka ktorému budú mať zabezpečené jedlo na celý deň.

Predaj vstupeniek na tohtoročný trojdňový festival Lake Up sa nedávno začal. Ak si sa už rozhodol, že prídeš, do konca apríla si môžeš kúpiť vstupenku v cene 20 €, kým cena za jednodňový vstup je 11 €.

Hoď sa aj ty do pohody pri jazere a prídi si užiť najväčšiu párty tohto leta!