Kultúra 2018. 07. 24.

Spečatenie lásky s Elvisom, Červený kríž, bojové športy a make-up workshop. Nájdi si ten svoj program na Lake Up!

Trojdňový beachfestival, ktorý znamená oveľa viac než len večerná párty. Od 26. júla do 28. júla nás čaká festival Lake Up, ktorý ponúka širokú škálu zaujímavých aktivít. Popri koncertoch čakajú denné programy, workshopy a prednášky pre všetkých ktorý sa chcú na Mŕtvaku zabávať a aj čo-to naučiť.

Program odštartuje vo štvrtok popoludní, o štrnástej hodine show MMA a Jiu-Jitsu ktorú nám predvedú športovci z WFC. Program bude k dispozícii aj počas ďalších dvoch dní festivalu, popri bojových športoch nás čaká taktiež jóga, gymnastika, kettlebell alebo aj capoeira.

V piatok od 13:00 je pripravený program hlavne pre deti. V akcií budú hasiči, záchranári, policajti a aj odťahová služba.

Posledný deň na festivale bude patriť aktívnemu pohybu. Už od 08:00 rána nás rozhýbe Denisza Őszi, následne na to od 08:30 Réka Rubint. Lístky na tréning populárnej trénerky možno zakúpiť na stránke lakeup.sk/ticket.

Taktiež počas sobotňajšieho dňa nás čaká beachvolejbalový turnaj Lake Cup. Nesmieme zabudnúť ani na súťaž v pití a držaní pohára piva. Pripravená je aj prezentácia útulku Konečne doma. Na Lake Up si u nich môžeme adoptovať psíka.

Slečny a dámy si prídu na svoje v make-up workshope Alexandry Ember, ktorý začína od 12:30.

Hneď po tomto od 14:00 nám komárňanskí chalani predvedú výbornú break dance show.
Následne hodinu na to dávame do pozornosti veľmi náučný workshop Červeného kríža, ktorý nám ukáže, ako sa zachovať a ako postupovať pri záchrane života. Pre milovníkov sociálnych médií bude pripravená prednáška od 14:30. Tipy a triky ako byť úspešní na sociálnych sieťach vám dajú známe osoby internetu ako Tibi atya, Zsozéatya a taktiež aj vychádzajúca Instagram influencerka, Andrea Barthalos. Táto prednáška bude tiež zadarmo.

Medzi najväčšie udalosti festivalu patrí určite príchod kráľa. Osobne príde na Mŕtvak Elvis Presley, aby oddal tie najzamilovanejšie páry.

Zlatým klincom tohtoročného festivalu Lake Up bude ohňostroj, ktorý je na programe presne o polnoci.

Informácie o prednáškach, workshopoch a všetkých denných a večerných programoch nájdete na stránke https://www.lakeup.sk/program.