Kultúra 2018. 07. 11.

Lake Up Ambassadors: Spoznaj ambasádorov plážového festivalu!

Na konci mesiaca marec sme vyhlásili kampaň Lake Up Ambassadors, v ktorej sme hľadali tváre a veľvyslancov festivalu, ktorý sa bude konať od 26. do 28. júla. Výberové konanie, ktoré trvalo niekoľko týždňov, sme ukončili a vybrali piatich ambasádorov, ktorí budú tento rok hrať hlavnú úlohu vo viacerých reklamných kampaniach festivalu. Zoznámte sa s Bibi, Viktorom, Szandrou, Tündi a s Janim, Lake Up Ambassadors! 

V marci sme rozbehli registráciu Lake Up ambasádorov, ktorá bola ukončená 8.apríla. Nasledoval niekoľkotýždňový casting a jeho výsledkom je päť veľvyslancov festivalu Lake Up.

Prvou úlohou pre prihlásených bolo natočiť jednominútové video, v ktorom sa nám predstavili. Tých, čo pripravili najlepšie videá, sme pozvali ďalšieho kola, kde mohli svoj talent predviesť osobne.

Okrem toho, že budú veľvyslanci festivalu Lake Up na plagátoch a vo videách, získajú aj 4 kusy festivalových vstupeniek, konzumné a rôzne promo predmety.

Zo skoro 50 uchádzačov sme vybrali piatich, ktorí sa stali reklamnými tvárami blížiaceho sa festivalu Lake Up.

Kis Tünde, ktorá miluje zábavu. Tam, kde sa nachádza čo i len malá šanca na party, tam musí byť aj 22-ročná študentka. Takže samozrejme nebude chýbať ani na festivale Lake Up!

20-ročný Viktor Keszan, ktorý študuje v Bratislave, miluje oddych a zábavu. Či sa jedná o spánok, šoférovanie, počítačové hry, alebo party. A to posledné v poriadne veľkom množstve.

 

32-ročná Asbóth Szandra je prototypom ozajstnej mamičky. Takmer každú voľnú chvíľu venuje svojim dvom deťom, 4 ročnému Alexovi a ročnej Adél. Napriek tomu sa snaží nájsť si čas na priateľov a na zábavu.

Ďalšou v poradí je Bibiána Grolmusová , pre ktorú zdravá strava a šport všetkým. Na svoj vek – 18 rokov – vyskúšala už asi každučký existujúci šport, ale na prvom mieste sú u nej kajak a beh. Okrem tohto vedie aj blog a miluje varenie, pri ktorom využíva samozrejme len zdravé suroviny.

Najmladším ambasádorom sa stal 15-ročný Benyó János, ktorý nepozná pojem veľká záťaž. No a keď sa práve nevenuje vzpieraniu, tak trávi čas s priateľmi.


Od 26.júla sa môžete stretnúť aj s nimi na brehu Mŕtvaku, na festivale Lake Up. Majte oči otvorené aj na uliciach keďže okrem toho, že budete môcť vidieť ambasádorov na rôznych bilboardoch, možno ich stretnete aj priamo na ulici, keď vám pôjdu oproti.

Nevynechaj ani ty najväčšiu beach party leta! Zakúp si zlacnenú vstupenku na www.lakeup.sk/ticket!