Mix 2021. 11. 18.

Duna Taxi: Pohodlie, čistota a proklientský prístup

Vozidlá najnovšej Duna Taxi, ktoré brázdia ulice Komárna a okolitých obcí od septembra tohto roku, sa vyznačujú proklientským prístupom a špičkovými vozidlami. Nakoľko sú tieto vlastnosti prioritou pre majiteľov taxislužby, tak sa nováčikovia tešia čím ďalej, tým väčšej popularite medzi cestujúcimi.

Majitelia komárňanskej taxislužby Duna Taxi sa na základe dlhoročných skúseností tento rok rozhodli, že chcú ponúknuť alternatívu všetkým, ktorí majú záujem o pohodlné a kvalitné služby aj v tomto segmente. Vodiči vozidiel Duna Taxi si už teraz našli fanúšikov medzi cestujúcimi, nakoľko medzi ich priority patrí zdvorilosť, presnosť, čisté a pohodlné vozidlá.

„Môj firemný spoločník je taxikárom už dlho, takže videl presné nedostatky, ktoré robia taxi službe zlé meno. Mnoho taxikárov totiž zabudlo, čo je to vlastne dobrota a že zákazník je na prvom mieste. Niekedy sa môže stať aj to, že taxikári prijímajú príliš veľa objednávok, ktoré potom nemôžu splniť a cestujúci zbytočne čakajú alebo jednoducho neprijmú objednávku, pretože sa im konkrétna destinácia nepáči.

Medzi základné požiadavky na našich zamestnancov patrí ústretový prístup, ochota pomôcť cestujúcim a starostlivosť. Toto je prvoradé už pri prvom pohovore na pozíciu vodiča. Aj preto sme na prepravu zvolili vozidlá vyššej triedy, aby si naši cestujúci užili cestu v pohodlných, čistých a voňavých autách,“ povedal László Gyűrüsi, spolumajiteľ Duna Taxi.

V Duna Taxi sa kladie veľký dôraz aj na rýchlosť a cenovú dostupnosť, takže takmer jediní v meste ponúkajú cestu len za 2€. „Pre nás tarifa 2€ nie je dočasnou ponukou. Túto tarifu chceme zachovať z dlhodobého hľadiska, preto ju neplánujeme ani teraz ani v budúcnosti zvyšovať. Sme hrdí aj na rýchlosť: vo väčšine prípadov vieme vyzdvihnúť cestujúceho už do 10 minút od zavolania. Zdá sa, že tieto faktory oceňujú aj naši cestujúci, keďže naša klientela sa neustále rozširuje. Aj vďaka tomuto v decembri zdvojnásobíme počet dostupných taxíkov, dodal László Gyűrüsi.

Duna Taxi ponúka svojim zákazníkom okrem príjemnej cesty aj rôzne akcie, a to počas každého mesiaca! Od začiatku majú špeciálnu ponuku, podľa ktorej každá v poradí 10. jazda je zadarmo. Okrem toho na ich Facebookovej stránke pravidelne prebiehajú aj súťaže. Medzi hlavné ceny patrí bezplatná doprava v meste, kompletné čistenie auta od spoločnosti Tipp-Tepp, ale aj misa pre dve osoby v reštaurácii Artéz Čárda.

Tipp-Tepp ponúka okrem spolupráce s Duna Taxi aj vlastnú akciu. Na ich Facebook stránke prebieha aj nasledovná zimná súťaž: pri zakúpení 15% zľavového kupónu na ich služby za 10€  je možné zapojiť sa do súťaže o BMW 1. Žrebovanie bude prebiehať 31. januára.

Okrem iného, prebieha aj ďalšia jedinečná akcia! Ak do 26. decembra absolvujete 10 jázd taxislužbou Duna Taxi, tak máte šancu vyhrať celodenný pobyt pre dve osoby vo Wellness Hotel Patince.

Viac informácií o aktuálnych akciách nájdete na Facebookovej stránke Duna Taxi a v prípade, ak máte záujem o príjemnú a pohodlnú jazdu, tak neváhajte kontaktovať centrálu Duna Taxi na telefónnom čísle +421908584333.