Mix 2019. 05. 31.

Eurodrogeria.sk: Online drogéria ako budúcnosť pohodlného a lacného nákupu tovaru

O tom, že online podnikanie je nevyčerpateľná studnica možností sa presvedčila trojica mladých ľudí z južného Slovenska, ktorá sa v tejto oblasti rozhodla osloviť kupujúcich drogériového tovaru. Medzi priority drogérie zaradili rýchlosť, lacný nákup a dôveryhodnosť.

Drogéria
Je jasné, že väčšina ľudí si pod týmto pojmom predstaví čistiace prostriedky alebo rôzne parfémy či make-upy. Opak je ale pravdou a eurodrogeria.sk ponúka vo svojom portfóliu široký sortiment v podobe tisícok produktov medzi ktorými si svoje nájde naozaj každý kupujúci a to od čistiacich prostriedkov, cez telovú kozmetiku až po autokozmetiku. Základom sú tiež potreby pre bežný deň ako prostriedky na umývanie riadu, hygienické potreby alebo prostriedky proti hmyzu. Okrem toho môžete potešiť buď seba alebo svojich blízkych jedinečnými darčekovými setmi a produktmi od svetových značiek ako Dove, Nivea a Schwarzkopf alebo kozmetikou maďarskej značky Kallos, ktorej kvalitu má tiež overený nejeden kozmetický salón na Slovensku i v zahraničí.

Online drogéria
O tom, že eurodrogeria.sk ako nováčik, búra stereotypy na trhu hovorí aj skutočnosť, že ponúka drogériu touto netradičnou formou. Vy si tak nemusíte robiť starosti tým, že budete stáť v radoch pri pokladniach alebo pri regáloch obchodov. Svoje obľúbené produkty len jednoducho „nahádžete“ do virtuálneho nákupného košíka, vyberiete si spôsob platby a to buď na dobierku alebo online platbou, a o 48 hodín môžete pred dverami očakávať svoj nákup, ktorý ste si vybavili z pohodlia domova. Vďaka online drogérii tak ušetríte nielen čas ale aj peniaze.

Lacná drogéria
Prívlastok lacná drogéria sa firma rozhodla zaradiť medzi svoje prioritné. Napriek tomu kvalita ponúkaných produktov nie je nijakým spôsobom nízka. Pre zákazníkov sú k dispozícií kvalitné výrobky s postupne rozrastajúcim sa sortimentom, pričom sa dôraz kladie na rovnosť a dôkladnosť pri vybavovaní jednotlivých objednávok. Čo v praxi predstavuje, že sa rovnako pristupuje ku každej objednávke bez rozdielu veľkosti alebo sumy nákupu. Aj tieto skutočnosti potvrdzujú fakt, že na porovnávacích stránkach získava eurodrogeria.sk 100% hodnotenia od zákazníkov.

Napriek tomu, že firma je novinkou na slovenskom trhu, sa zakladatelia nie prvýkrát stretávajú so zakladaním a prevádzkovaním online obchodu. Všetky svoje predchádzajúce zručnosti a znalosti sa rozhodli pretaviť do tohto projektu, pričom za svoje hlavné prednosti považujú disciplínu a vytrvalosť. Dôležité je tiež pravidelné nadobúdanie vedomostí, ktoré pomáhajú napredovať firme. Trojica sa tak rozhodla pravidelným študovaním a bádaním vo svete online predaja nasledovať cestu, po ktorej majú kráčať.