Mix 2019. 12. 05.

Exkluzivita pod stromček: Jedinečný darčekový balík s chuťami Podunajska v elegantnom balení

Jeden balík, v ktorom nájdete vybrané poklady regiónu. Darčekový balík Chute Podunajska je naozaj jedinečným darčekom pre každého, kto chce objaviť exkluzivity regiónu a s radosťou sa zahryzne do nebeských chutí Podunajska. Darčekový balík je poskladaný z jedinečných chutí rôznych produktov regiónu.

Darčekový balík je predovšetkým poskladaný z miestnych produktov, ktoré sa objavili napríklad na pikniku na Mŕtvom ramene Váhu, na Podunajských remeselníckych trhoch či na večerných ochutnávkach Chutí Podunajska. Takto vybrané produkty ponúkajú gastronomický zážitok pre nadšencov exkluzivít. Popri tom, že darčekový balík Chute Podunajska prináša miestne dobroty v jednom balení, je možné si dokonca vyskladať jeho obsah podľa vlastných preferencií.

Oblastná organizácia cestovného ruchu Podunajsko celkovo ponúka 9 regionálnych výrobcov, z ktorých produktov si sami môžeme poskladať svoj darček. Z miestnych produktov sa v ponuke nachádzajú: makové dobroty a mydlá od Pemak, džemy, ajvar, ovocné vína a produkty z rakytníka z AF Manufaktúry, med od včelárov Fodor alebo Pajor, remeselnícka čokoláda od Chocomaze, Green Plantation káva, čili omáčky od Chilli Slovakia Manufaktúry, voskové obrúsky od Maja Planet a korenie z dielne I Can Spice. Okrem toho, si do darčekové balenia môžete vložiť aj darčekovú poukážku do Banderium reštaurácie.

Samozrejme sa môže stať, že sa stratíte v mori lepších a lepších chutí a nebudete si vedieť vybrať z bohatej ponuky produktov. V tom prípade sú v ponuke aj hotové balíčky, ktoré budú vyhovovať Vašim preferenciám.

Darčekový balík Chute Podunajska je možné zakúpiť si alebo objednať v Komárňanskej informačnej kancelárii na Námestí generála Klapku. Pre ďalšie informácie sa obráťte na marketing@podunajsko.com alebo sa informujte na telefónnom čísle 0948 830 202.

https://www.facebook.com/ahojkomarno/videos/2754868821232364/