Šport 2016. 10. 28.

Exkluzívny salón na formovanie postavy v Komárne

Kto by nechcel nosiť za jeden, dva mesiace o niekoľko čísiel menšie šaty? Byť štíhlym aj bez trápenia sa? Táto možnosť je dostupná už aj v Komárne. Nedávno totiž otvorili exkluzívny salón na formovanie postavy a regeneráciu v Šeko centre na Mederčskej ceste, kde na klientov čakajú dva stroje, ktoré ich dostanú do formy.

Mala som to šťastie, že som mohla vyskúšať obe stroje v Bodyfit Infratrainer Studio. Pozrime sa, na čo slúžia.

Így néz ki a komáromi szalon
Salon

FLABÉLNA VIBRAČNÁ LAVIČKA – zabezpečuje pohyb, chudnutie, osvieženie, relaxáciu, zosilňuje

Napriek tomu, že si sadnem alebo sa na stroj postavím len na 10 minút, mám poriadnu svalovicu. Vibračná lavička totiž pracuje s hlbokým svalstvom. Pomocou stroja sa precvičia svaly na stehnách, rukách, bruchu, ale vibruje celé telo. Pre mladších môže byť dodatkovým cvičením ku kardio tréningu, ale môžu ho smelo využívať aj dôchodcovia. Dokonca im to aj vyslovene odporúčajú!

Je to mierna forma precvičenia celého tela, zvyšovania kondície. Pomáha pri problémoch s rovnováhou, koordináciou, a odporúča sa aj pri osteoporóze. Ak už hovoríme o staršej generácii, vyskúšala som jedno pre túto skupinu klientov odporúčané cvičenie: ľahla som si pred stroj na chrbát a nohu som si vyložila na Flabél. Už po dvoch minútach som cítila príjemné osvieženie v dolných končatinách.

collage1

Veľa sedím v práci a často bolí chrbát a pravá ruka. Preto som vyskúšala aj takú pózu, ktorá precvičí chrbtové svaly a svalstvo rúk: kľakla som si na stroj a dlane som dala na stroj. Rozhodne som cítila, ako sa mi uvoľňujú svaly v rukách a v chrbte, preto ak by som v tejto polohe zotrvala 10 minút, mal by účinok ako masáž. Ak sa sústredíme na nohy a na zadok, tak stroj pomôže proti celulitíde, a pri danej póze môžeme posilniť brušné svaly.

flabelos_gyakorlatok

Z flabélnej vibračnej lavičky nebudeme len silnejší, ale nám pomôže aj s regeneráciou. Čo sa týka intenzity vibrácie, môžeme si vybrať z rôznych stupňov. Výhodou je, že nám cvičenie zaberie len 10 minút, a hocikedy sa môžeme v salóne zastaviť aj bez vyzliekania. Stroj môže používať každý od 14 do 70 rokov.

INFRA TRAINER – Zmeň veľkosť jednoducho!

Na tomto stroji je potrebné sa prezliecť do bikín, natrieť si problematické miesta gélom proti celulitíde a navliecť si špeciálny cvičebný odev, ktorý vám v salóne poskytnú.

Fotó: tesztvilag.hu
Foto: tesztvilag.hu

Na stroj si sadnete a začnete šliapať do pedálov. „Je to ako bicyklovanie v saune,“ pripravujú ma vopred na toto „utrpenie”. Onedlho na oboch stranách zapli infračervené lúče, ktoré prenikajú hlbšie ako v klasickej infrasaune. Aby som sa nenudila, môžem pozerať aj film, konkrétne seriál Sex v meste, na ktorom sa dobre zabávam. Sledovanie videa sa mi aj zíde, aby som myslela na niečo iné, ako na bicyklovanie v horúčave. To čím ďalej, tým viac unavuje. Našťastie sama môžem regulovať silu šliapania. Chrbát ma trocha bolí. Vďaka pohodlnej polohe polo-ležmo môžu takúto kúru absolvovať aj ľudia s problematickou chrbticou, keďže v ležadle sa ukrýva aj zariadenie na magnetickú terapiu.

img_9357_slide

Oplatí sa vytrpieť 50 minút, počas ktorých sa ale poriadne spotíte a preto je veľmi dôležité, aby sme pred a počas tréningu vypili veľa vody! Tým môžeme predísť dehydrácii a závratom počas dňa. Ešte jedna dôležitá poznámka: po tréningu bude vaša pokožka príjemne hebká a mäkká.

Čo sa s cvičiacimi na tomto stroji deje? Infra Trainer kombinuje výhody infra žiariacich línií a zariadenia na magnetoterapiu. Počas tréningu vniknú infralúče pod pokožku, z vnútra ju prehrejú, rozpustia tukové tkanivá, a uvoľnia toxické látky. Uvoľnený tuk sa ako sa premení na energiu, toxické a ostatné nepotrebné látky potom vďaka zrýchlenenému metabolizmu opúšťajú telo prostredníctvom lymfatického systému.

V priebehu 10-15 tréningov zaručene zhodíte 3-8 kilogramov, v centrimetroch budeme štíhlejšie až o 6-8 centimetrov!

14224887_1150732681664260_6638615752078181222_n

Infra Trainer je ideálny na chudnutie, na spaľovanie tukov, na ošetrenie celulitídy, na skrášlenie a omladenie pleti, na posilnenie imunity, na detoxikáciu, na zlepšenie krvného obehu a na zvýšenie vitality. A samozrejme môžu ho používať aj chlapi!

Nie je na škodu vedieť, že výrobca stroja nepovoľuje, aby v okruhu 30 kilometrov fungovalo viac, ako jeden stroj. Preto tréningový stroj Infra Trainer je určite v Komárne a okolí jedinečný.

-HDA-

Kontakt:
Bodyfit Infratrainer Studio
Adresa: Šeko center, Komárno, Mederčská cesta 4, prvé poschodie
Telefón: 0915 903 706
FB-stránka: Bodyfit Infratrainer Studio

Vyjadrite svoj názor