Mix 2020. 04. 28.

Fotoateliér MJP STUDIO oslavuje svoje desiate narodeniny a teší sa na svojich stálych i nových zákazníkov

Azda všetci vieme, že najväčšou radosťou v živote je darčeky nielen dostávať ale aj dávať. A čo môže byť lepšie, ako darovať spomienky? Svoje o tom vedia aj v komárňanskom fotoateliéri Mareka Janíčeka a  Zuzany Makaryszynovej, ktorí sa zaviazali zvečňovaniu najkrajších životných udalostí už desať rokov.

Zo začiatku projekt jedného človeka sa rozvinul nielen do vášne ale i rozšíril o ďalších členov, ktorí usilovne pracujú na dodržaní požiadaviek klientov a venujú sa svojmu poslaniu, a to vytváraniu jedinečných spomienok v podobe nikdy nestarnúcich fotografií. Jedno z najznámejších a najvyhľadávanejších fotoateliérov na južnom Slovensku, ako keby mávnutím čarovného prútika, dokáže urobiť z bežného rodinného pikniku jedinečný zážitok alebo z neviest a narodeninových oslávencov vytvoriť princezné a hviezdy večera.

Profesionalita na prvom mieste

Dlhoročné skúsenosti z fotografie tím praktizuje vo viacerých sférach. Okrem sezónneho fotoateliéru s rozlohou 200 metrov štvorcových, ponúka tím aj exteriérové fotenie na rôzne tematiky. Fotenie pre rodiny, páry alebo len jednotlivcov sú veľmi populárne a dostupné aj v aktuálnej situácii. Fotenia prebiehajú na základe predbežnej rezervácie, pričom sa priblížia predstavy klienta a tiež prostredie fotenia. V prípade interiérového fotenia je v tejto chvíli pripravený ateliér s jarnou tematikou, pričom sú počas návštevy klientov dodržiavané prísne hygienické opatrenia v podobe nosenia rúšok, dodržiavania vzdialenosti a dôkladnej hygieny ateliéru, rekvizít i výbavy.

Svadba ako jedinečný deň

Aj napriek tomu, že sa zdá, že plánovanie svadieb sa utiahlo do úzadia, opak je pravdou a témy ako svadobné fotografie alebo svadobný fotograf sú stále aktuálne. Tím je pripravený na svadobné fotenia, ktoré by mohli byť reálne už koncom leta alebo začiatkom jesene. MJP STUDIO je maximálne pripravené uskutočniť mladomanželom jedinečné zážitky a fotografie, ktoré následne zvečnia do jedinečných fotokníh alebo aj v podobe veľkoformátovej tlače na plátno alebo rôzne iné materiály. Na plánovanie dlho očakávanej svadby nie je nikdy príliš skoro, a preto sa tím teší na fotenie mladomanželov aj v budúcom roku.

Prijímanie výziev ako základ úspechu

Tím neustále pracuje nielen na zlepšení vlastných znalostí, ale i ponúkaných služieb. Okrem fotografických služieb ponúkajú aj prenájom rady SelfieCam fotoboxov, ktoré môžu zvečniť momenty či už z honosnej stužkovej, alebo z menšej rodinnej oslavy. Vďaka fotobúdke SelfieCam môžete mať fotky z osláv vytlačené ihneď, alebo ich pomocou Wifi pripojenia môžete zdieľať na Facebookovej stránke alebo emailovej adrese. Fotokútik je preto vhodný aj na rôzne firemné akcie či otvorenia prevádzok a ako bonus vám tím prepožičia aj set rekvizít, ktoré spríjemnia chvíle pred objektívom SelfieCamu.

Zviditeľnite svoju firmu

Či už ste sa rozhodli rozbehnúť svoj vlastný biznis, alebo len chcete prezentovať svoje produkty a služby v novom šate, MJP STUDIO ponúka aj komerčné fotenie produktov. Na základe dohodnutého balíka a Vašich preferencií Vám nafotia fotky produktov z jedinečného uhla pohľadu, vďaka čomu sa Vám podarí zviditeľniť nielen na webovej stránke, ale i na sociálnych sieťach.

Doprajte radosť svojim blízkym

Chceli by ste dopriať radosť vašim blízkym jedinečným spôsobom? Na výročie, narodeniny alebo pod vianočným stromčekom ich môžete potešiť jedinečnou poukážkou v hodnote 50€, 100€, 200€ alebo 500€, pričom platnosť poukážky je 12 mesiacov. Termín si viete zarezervujte prostredníctvom emailovej adresy mjpstudio1@gmail.com alebo na telefónnom čísle +421 907 395 665. Na vyhotovenie fotografií v ateliéri sa môžete tešiť v jedinečných priestoroch na adrese Ulica Práce č.8, Komárno.