Mesto 2021. 02. 18.

Hľadáte si nové hobby? Vyskúšajte kurz 3D tlače!

Spoznať zákutia najnovších technologických vymožeností môže byť náročné ale nie nemožné. Firma iFox s.r.o. prináša na slovenský trh modernú technológiu v podobe 3D tlačiarní a skenerov, vďaka čomu spôsobila radosť už v nejednej detskej izbe alebo prispela k úspešnému projektu v kanceláriách. Niektorí si dokonca vybudovali takú lásku k týmto strojom, že by z nich chceli vyťažiť čo najviac. Na tejto ceste Vás môže sprevádzať odborný tým prostredníctvom školenia.

Komárňanská firma iFox s.r.o. sa vďaka svojím 3D tlačiarňam a skenerom dostala do povedomia nie len Komárňanov, ale aj celého Slovenska a Maďarska. Vo svojom portfóliu ponúka firma túto kvalitnú a modernú technológiu, a nakoľko chcel tím vyhovieť požiadavkám klientov, tak zaviedli aj novinky v oblasti servisu pre klientov. „Čím ďalej, tým viac zákazníkov, ktorí si zakúpili naše 3D tlačiarne, sa pýtalo na následnú klientskú podporu a kurzy tlače,“ hovorí na úvod Roland.  

A keďže prioritou vo firme je nie len dodanie kvalitných produktov za výhodné ceny, ale aj následný servis, podpora a výučba ohľadom práce s 3D tlačiarňami, tak tím spustil už aj blog. Tam fanúšikovia tejto technológie nájdu cenné rady pre výber správneho materiálu na tlač alebo aj tipy na darčekové predmety z 3D tlače. Vytvorili aj stránku s podporou, kde sú dostupné návody na použitie pre jednotlivé modely, profily a softvéry. Nakoľko je firma veľmi otvorená inováciám, vedomostiam a pokroku, tak medzi svoje služby zaradila aj exkluzívnu novinku v kraji, a tým je kurz 3D tlače. „V našom okolí nie je možnosť zaškolenia ohľadom 3D tlačiarní a tak sme sa rozhodli, že od 15. februára budeme takéto kurzy prinášať firmám, školám, jednotlivcom i skupinám. Na novej adrese našej firmy sa nachádza priestor aj na prácu s jednotlivými druhmi 3D tlačiarní, ale aj priestor pre prednášky,“ hovorí Roland o novej službe.

Keďže sa firma teší obľube na Slovensku i v Maďarsku, tak kurzy budú dostupné v slovenskom aj maďarskom jazyku, pričom ich obsahom budú všetky aspekty ohľadom 3D tlače, počnúc zoznámením sa s tlačiarňou, až po samotnú tlač projektov. Záujemcov budú školením sprevádzať Roland a Gábor, ktorí sú členmi tímu už od začiatkov a 3D tlačiarne pre nich nepredstavujú len prácu, ale aj zábavu a vyplnenie voľného času. „Nakoľko sme obaja rodičmi a deti sú našou prioritou, tak sme pripravili pre školy výhodné interaktívne kurzy 3D tlače, ktoré prispôsobujeme študentom podľa ročníkov,“ dopĺňa Roland. Samozrejmosťou, v týchto časoch, bude aj online školenie, ktoré bude dostupné od 1. marca. Pre zákazníkov, ktorí si zakúpia 3D tlačiareň má iFox s.r.o. pripravenú aj špeciálnu zľavu -50% na školenie.

O aktualitách zo sveta 3D tlačiarní informuje iFox s.r.o. aj na svojej Facebookovej stránke Iteam, kde sa podľa Rolandových slov môžu fanúšikovia od 22. februára tešiť na súťaž o atraktívne 3D perá. Samotná firma so showroomom sa nachádza na novej adrese Podzáhradná 36, Nová Stráž-Komárno. Viac informácií nájdete na stránke www.ifox.sk alebo členovia tímu Vám radi odpovedia na Vaše otázky prostredníctvom emailu info@ifox.sk a tel. čísla +421 901 770 809.