Blog 2012. 01. 14.

PR: Keď chcete šokovať

Od malička ľudia vedú svoje deti k poznaniu, že s ohňom sa neradno zahrávať. Dostačujúcim dôkazom nech nám je Los Angeles-ký miláčik tohto roka, nemec Harry Burkhart.

Ak aj vy patríte medzi rebelov, ktorí musia otestovať pravdivosť výrokov našich starých mám o bezprostrednej spojitosti medzi pozeraním sa do ohňa a nočnými urologickými problémami, či jednoducho sa chcete poistiť, že vaša akcia bude naozaj pamätná, nemusíte za každú cenu nasledovať kroky rímskeho cisára Nera. Jednoducho to nechajte na profesionálov.

Duo Aratron Aspis
Nie, žiaden liek na migrénu. Vlastnými menami Igor Slovák a Kristína Slováková. Tento pár sa ako jediný na Slovensku venuje hocijak vyskloňovanému slovu show: Ohňová show, Fakírska show, UV show, Mystic Show, Elektrická show…

Čo je to tá Mystic show?
Podľa slov tohto Dua, je to súboj medzi chladom a teplom, dobrom a zlom, temnotou a svetlom, minulosťou a súčasnosťou. Sama by som si niečo takéto rada pozrela.

Elektrická show…čo to?
Spojené žonglérske umenie s technikou svetla. Jedna z tých situácií, keď je nemožné mať ústa zatvorené.

Ohňová show, na ktorú si iní netrúfnu…
Ak hľadáte niekoho, kto sa rád prejde po rozbitom zapálenom skle a hltanie, či chrlenie ohňa je mu blízke, ani sa nenamáhajte, Duo Aratron Aspis je jediný pár, ktorý si trúfa na podobné triky a preto predstavujú umenie, ktoré je na Slovensku jediné svojho druhu. Všetko čo potrebujete k spoločenskému podujatiu nájdete priamo u nich, spolupracujú s moderátormi, tanečníkmi a umelcami, z ktorých si zaiste vyberiete. Ak chcete zablyšťať vo svete spoločenských akcií, už viete ako na to..viac info nájdete na stránke www.fakir.sk.

TEXT: PR

Vyjadrite svoj názor