Šport 2011. 08. 07.

KFC dnes otvára futbalovú sezónu!

Dnes sa začne bojovať o prvé bodíky do tabuľky!


Prvé kolo

Futbalisti KFC Komárno dnes nastúpia na zápas prvého kola Majstrovstiev regiónu západ proti klubu ŠK Blava Jaslovské Bohunice. Zápas odohrajú na pôde súpera o 17:00. Podľa manažéra klubu Tomáša Nagya sú hráči na zápas zdravo nabudení a tešia sa na začiatok sezóny.

Nervozita nie je na mieste
Súpera odhadovať je ťažké. Ten totiž uplynulú sezónu vypadol do štvrtej najvyššej futbalovej súťaže a okolo celého futbalu je v Jaslovských Bohuniciach relatívne ticho.

Nepociťuje ale manažér väčšiu nervozitu, ako pred rokom? “Nie. Sme si vedomí svojej úrovne, určite nebudeme hrať druhé husle. Aj keď je pravda, že záver minulej súťaže, okrem posledného zápasu, nebol optimálny.” Cieľom je priniesť si z Jaslovských Bohuníc aspoň bod.

Dorast v sobotu deklasoval Šaľu
Príklad by si mohli vziať napríklad z komárňanského dorastu. Mladší i starší dorast sa v sobotu stretol v prvom kole Majstrovstiev regiónu západ so svojimi rovesníkmi z klubu Dusľo Šaľa, zápas sa odohral v Komárne.

Svojím súperom nedali chalani šancu! Mladší dorast zvíťazil v pomere 4:1 a starší rozdielom dvoch tried – 6:0.

Kategória žiaci začína až 20. augusta.

Tak teda držme palce fialovým, aby úspešne vstúpili do sezóny! Budúci víkend ich uvidíme v Komárne, bližšie informácie vám včas prinesieme!

Vyjadrite svoj názor