Šport 2012. 09. 14.

KFC doma s remízou

Komárno muselo dvakrát doťahovať náskok súpera, do vedenia sa im dostať v poslednej tridsaťminútovke zápasu už nepodarilo.

Agilnejšie začali domáci, ale ich akciám chýbala finálna prihrávka. V 9. min. konsolidovane hrajúci hostia využili hrubú chybu obrany KFC a Mikula ich poslal do vedenia. Veľké Ludince pôsobili futbalovejším dojmom a ovládli najmä stred poľa. V polovici prvého dejstva sa Komárno predsa len dočkalo, keď Mészáros dostal prihrávku do pozície zaváňajúcej postavením mimo hry, obišiel aj brankára a vyrovnal. Zmenu v skóre priniesla potom posledná minúta prvého polčasu, keď domáca obrana faulovala v pokutovom území Predajnianského a Kosák sa z penalty nemýlil.

Z druhé dejstva ubehlo len 10 min. a striedajúci Faragó vyrovnal. Komárno sa snažilo dostávať za súperovu obranu, avšak v tejto činnosti nebolo dosť vytrvalé. V 73. min. trafil po spätnej prihrávke Mészárosa Filipský brvno, aj hostia mali po brejkoch šance, no na skóra sa už nič nezmenilo.

KFC Komárno – Družstevník Veľké Ludince 2:2 (1:2)
Góly: 9 min. Juraj Mikula (0:1), 22 min. Ádám Mészáros (1:1), 45+ min. Adam Kosák (1:2 pokutový kop) a 56 min. Tomáš Faragó (2:2)