Šport 2012. 05. 23.

KFC prehralo v Leviciach, postup je už len v teoretickej rovine

Komárno neporazilo Levice ani v tejto sezóne. Prehra má ale tentoraz fatálne následky pre postupové ambície.

Levičania vybehli do zápasu aktívnejšie a mali prvé šance a optickejšie viac z hry. Strely z väčšej vzdialenosti však brankár Rusina pochytal. Prvú vyloženú šancu mali hráči KFC Komárno a dokonca v 25. minúte si na nevinný center najlepšie nabehol Tomáš Kóša, aby otvoril skóre a šokoval súpera. Stav 0:1 však vydržal iba päť minút, Feješ odpovedal nechytatelnou strelou. Ešte v 40. minúte mohli ísť domáci do vedenia, no Rusina bol opäť na mieste.

To sa im ale napokon podarilo v druhom polčase. V 56. minúte bol v prospech Levíc odpískaný pokutový kop, ktorý premenil bez zaváhania Pavlík. Narastajúci tlak tak vyústil ešte v poisťovací gól v 65. minúte, Komárňanom sa už nepodarilo odpovedať a tak po roku opäť v Leviciach prehrali.

FK Slovan Levice – KFC Komárno 3:1 (1:1)
Góly: 25. Kóša, 30. Feješ, 56. Pavlík, 65. Molnár

Najbližším súperom KFC bude TJ Partizán Domaniža, zápas sa začína na štadióne KFC v sobotu 26. mája o 17:00.