Šport 2012. 05. 10.

KFC prehralo v Považskej Bystrici, postup sa naďalej vzďaluje

KFC Komárnu sa nepodarilo priniesť si z Považskej Bystrice žiadne body. V šlágri kola sa tak z chudobného víťazstva tešili domáci a Komárňanom sa vzďaľuje aj vytúžený postup. Šesť kôl pred koncom sa dokonca prepadli na piate miesto.

V kvalitnom zápase popredných mužstiev sa prvá dvadsaťminútovka odohrala takmer bez šancí, iba Kóša v 17. min zblízka hlavičkoval vedľa domácej brány. Filo v 22. minúte mieril do brankára a o minútu Ondričkova hlavička letela nad. Po Kökényesiho faule na Fila Šebíkovu jedenástku vystihol Rusina. O štyri minúty po rýchlej akcii Novisedlák krížnou strelou otvoril skóre. V 33. min sa uvoľnil Uzola, no mieril tesne vedľa.

Po prestávke v 53. min Krajči našiel Ondričku, ktorý z päťky trafil brankára. O tri minúty Uzolova strela zo šestnástky tesne minula Bartekovu bránu a Antunovičov únik v 64. min nebol úspešný. Zvýšiť mohol v 66. min R. Škrobák, ale jeho priamy kop kryl brankár. V 73. min krížnej strele Novisedláka chýbala presnosť a v 75. min Ondrička v tutovke vystrelil slabo do brankárových rúk. Po faule na R. Škrobáka rozhodca druhú jedenástku nenariadil a v 82. min sa lopta po Ondričkovom priamom kope obtrela o brvno. V závere domáci takticky výhru ustrážili a zaslúžene vyhrali.

FK RAVEN s.r.o. Považská Bystrica – KFC Komárno 1:0 (1:0)
Góly: 29 min. Erik Novisedlák (1:0)

Najbližší zápas odohrá KFC doma Bánoviciam nad Bebravou. V zápase, ktorý sa odohrá v sobotu 12.05.2012 o 16:30, budú jasným favoritom. Dojdite povzbudiť bielo-fialových! HAJRÁ KFC!