Šport 2011. 10. 01.

KFC vyhralo nad lídrom 2:0 a šplhá v tabuľke!

Tentoraz patril záver zápasu fialovým!

Prvý polčas bol vyrovnaný a ponúkal množstvo nevýraznej hry na oboch stranách. Obaja súperi sa len sťažka dostávali do šancí a dlho sa len oťukávali. Loptu sme istejšie držali my, súper prišiel s taktikou dobre brániť a podnikať nebezpečné kontry, no keďže sme sa do útoku veľmi nehrnuli, nemali hostia z Považskobystričania veľa priestoru na svoje protiútoky.

Do 30. minúty to boli iba náznaky, no potom sa sám pred brankárom objavil jeden z našich útočníkov, no zo 6 metrov posielal loptu mimo bránky. Od toho momentu sa do šance dostali už iba hostia, a to v 44. minúte, po neistej hre našej obrany. Šanca síce gólom priam smrdela,  súper ju nevyužil a za vyrovnaného stavu a priebehu sa šlo do šatní.

Druhý polčas spočiatku nevyzeral inak, ako ten prvý. Až pokým sa po nenápadnej rozohrávke nedostal do vyloženej šance mladý Mészáros, ktorý ale z voleja netrafil dobre loptu zoči-voči brankárovi súpera. Od 70. minúty sa do útoku viac tlačili hostia a to najmä rýchlymi protiútokmi. Zápas tak spel do zaujímavej koncovky.

Najprv sa do našej 16ky dostali hostia, no rozhodca ukončil ich útok po faule na jedného z našich brániacich hráčov, potom kryl Rusina nepríjemnú prízemnú strelu, aby v 84. minúte po peknom centri Nagya otvoril hlavou skóre zápasu práve aktívny Médzáros. Hostia potom museli zvýšiť aktivitu a otvoriť hru, čo využil Goran Antunovič, ktorý svojou kľučkou doslova posadil na zadok obrancu súpera a ponad vybiehajúceho brankára zabil posledný klinec do rakvy Považskej Bystrice.

KFC Komárno – FK RAVEN s.r.o. Považská Bystrica 2:0 (0:0)
Góly: 84. Mészáros, 89. Antunovič

Vyjadrite svoj názor