Šport 2013. 03. 27.

KFC vyhralo v Domaniži

Komárno po dvoch odohratých jarných kolách stráca na lídra zo Šúroviec štyri body.

kfc-banner2

V prvom polčase boli hostia pohyblivejší a futbalovejší, čo sa prejavilo aj na skóre. V21. min otvoril pohrozil prudkým priamy m kopom Csonka, ktorý prestrelil domácu bránu. Ďalšia skrumáž pred Kubišom skončila odkopom, ale po rýchlom protiútoku a vyšachovaní obrany Meszároš do prázdnej brány dal prvý gól. O štyri minúty Lagínovu strelu vyrazil brankár a domáci hráč v 38. min prestrelil. V 43. min Uzola zvyšoval na 0:2.

Po prestávke hostia začali brániť, ale mali aj šance. V 49. min Gonzales hlavičkoval tesne vedľa. Na druhej strane. pokus Vaštíka v 57. min chytil Košťukevič a v 61. min úniku Lagína obranca zrazil prudký center na roh. V 68. bomba P. Hájka z 25 metrov skončila rohom. V 77. Meszároš z päťky prestrelil a v 82. min Szorád nastrelil brvno Kubišovej brány. Tri minúty pred koncom mohol znížiť Miroslav Kvaššy, ale jeho tečovaná strela skončila tesne vedľa.

TJ Partizán Domaniža – KFC Komárno 0:2 (0:2)
Góly:
31. Meszároš, 43. Uzola. R Santa, ŽK: Vaštík, J. Král, Lagín, Németh, Szorád, 150 divákov. KFC: Kosťukevič – Podlucký, Kökenyési, Wilson, Nagy, Németh, Mészaros, Csonka (63. Bottyán), Gonzales (74. Szabo), Uzola (82. Nguyen), Szorád. Tréner Š. Gyurenka.  ĽUBOMÍR KUČÍ

1. Šúrovce 16 11 3 2 31:19 36 (+15)
2. Komárno 16 9 5 2 30:16 32 (+11)
3. Palárikovo 16 8 6 2 21:13 30 (+3)
4. Skalica 16 8 5 3 31:16 29 (+2)
5. Topoľníky 16 8 2 6 21:27 26 (-1)
6. Led. Rovne 15 6 4 5 24:14 22 (-2)